Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9290099312
REGON: 97046524
Rok założenia:
1992

O firmie

Nazywam się Adam Kukulski i prowadzę przedsiębiorstwo wielobranżowe, które znajduje się w Zielonej Górze, na terenie województwa lubuskiego. Działalność prowadzimy od 1992 roku. Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług budowlanych i remontowych.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest realizacja inwestycji budowlanych. Posiadamy 25-letnie doświadczenie, dlatego mamy pewność iż poradzimy sobie z każdym wyzwaniem. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, właścicieli przedsiębiorstw oraz obiektów użyteczności publicznej.

Zakres naszych obowiązków obejmuje:
  • wykonywanie robót budowlanych,
  • montaż zabezpieczeń przeciwpożarowych,
  • montaż sufitów akustycznych,
  • renowacje elewacji,
  • montaż pokryć dachowych,
  • montaż stolarki okiennej.
Dodatkowo zajmujemy się wentylacją i klimatyzacją, montażem bram przemysłowych i systemów przeładunkowych i wykonawstwem wzmocnień w technologii Brutt-Saver. Jest to metoda, które polega na naprawie murów i stropów, a także fundamentów i konstrukcji żelbetowych.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy posiadają niezbędne uprawnienia i umiejętności. Dzięki temu możemy sobie pozwolić na wielozadaniowość podczas pracy. Korzystamy też z najwyższej jakości materiałów budowlanych, które pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów. Z naszych usług korzystali między innymi Narodowy Bank Polski, Telekomunikacja SA, jak i Uniwersytet Zielonogórski oraz Polskie Koleje Państwowe.

Nasza działalność obejmuje też prace związane z obiektami biurowymi, dydaktycznymi, bankami, szpitalami, czy obiektami przemysłowymi.
Do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem, gdyż zależy nam na Państwa zadowoleniu.

Gwarantujemy rzetelność i terminowość usług. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod dodatkowym numerem 68 453 36 19.

Zapraszamy do odwiedzenia siedziby firmy w Zielonej Górze.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Kukulski Adam PW

Kukulski Adam PW, Zielona Góra

Opinie (0)

Opinie o firmie Kukulski Adam PW