Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5891841197
Rok założenia:
2021
Branża:

O firmie

Firmę Kuj Formę, prowadzoną przez Łukasza Kujawskiego, znajdą Państwo w Żukowie. Właściciel firmy jest doświadczonym trenerem biegania.

Oferta

Bieganie to aktywność, który zdobywa coraz większą popularność. Do jej uprawiania nie jest potrzebny specjalistyczny sprzęt. Wystarczające są buty i ubranie. Ten rodzaj aktywności ruchowej wzmacnia nasze mięśnie i kości oraz polepszą ogólną kondycję.

Dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z bieganiem? A może przygotowujesz się do maratonu i potrzebujesz pomocy sprawdzonego fachowca? W każdym z tych przypadków dobrym wyborem będzie skorzystanie z pomocy trenera personalnego od biegania Łukasza Kujawskiego. Firmę Kuj Formę w Żukowie stworzył z myślą o prowadzeni treningu biegowego dla początkujących oraz profesjonalistów.

Jako trener przygotowania motorycznego zapewnia pomoc w poprawie formy sportowej i zdrowia zawodnika. Koncentruje się na poprawie takich cech, jak między innymi szybkość, koordynacja, gibkość, siła czy zwinność.

Zapewnia skuteczne i mądre ułożenie odpowiedniego planu treningu biegowego, który pozwoli maksymalnie wykorzystać poświęcony czas. Tworzy plany treningowe, które umożliwiają eliminację najczęstszych błędów biegaczy. Umożliwia udział w treningach indywidualnych lub grupowych

Oferuje też pomoc w przygotowaniu ruchowym do skuteczniejszego uprawiania innych sportów, takich jak np. piłka nożna.

Wideo

Kontakt

Kontakt Kuj Formę Łukasz Kujawski

Kuj Formę Łukasz Kujawski, Żukowo

Opinie (0)

Opinie o firmie Kuj Formę Łukasz Kujawski