Trener personalny biegania i przygotowania biegowego do zawodów
Trener personalny biegania i przygotowania biegowego do zawodów, Kuj Formę Łukasz Kujawski, Żukowo

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5891841197
Rok założenia:
2021

O firmie

Firmę Kuj Formę, prowadzoną przez Łukasza Kujawskiego, znajdą Państwo w Żukowie. Właściciel firmy jest doświadczonym trenerem biegania.

Oferta

Bieganie to aktywność, który zdobywa coraz większą popularność. Do jej uprawiania nie jest potrzebny specjalistyczny sprzęt. Wystarczające są buty i ubranie. Ten rodzaj aktywności ruchowej wzmacnia nasze mięśnie i kości oraz polepszą ogólną kondycję.

Dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z bieganiem? A może przygotowujesz się do maratonu i potrzebujesz pomocy sprawdzonego fachowca? W każdym z tych przypadków dobrym wyborem będzie skorzystanie z pomocy trenera personalnego od biegania Łukasza Kujawskiego. Firmę Kuj Formę w Żukowie stworzył z myślą o prowadzeni treningu biegowego dla początkujących oraz profesjonalistów.

Jako trener przygotowania motorycznego zapewnia pomoc w poprawie formy sportowej i zdrowia zawodnika. Koncentruje się na poprawie takich cech, jak między innymi szybkość, koordynacja, gibkość, siła czy zwinność.

Zapewnia skuteczne i mądre ułożenie odpowiedniego planu treningu biegowego, który pozwoli maksymalnie wykorzystać poświęcony czas. Tworzy plany treningowe, które umożliwiają eliminację najczęstszych błędów biegaczy. Umożliwia udział w treningach indywidualnych lub grupowych

Oferuje też pomoc w przygotowaniu ruchowym do skuteczniejszego uprawiania innych sportów, takich jak np. piłka nożna.

Kontakt

Kontakt Kuj Formę Łukasz Kujawski

Kuj Formę Łukasz Kujawski, Żukowo

Aktualności

 • bieganie

  03.10.2023

  Personalny trener biegania Łukasz Kujawski na podstawie swojej wiedzy i doświadczenia opracowuje dla Państwa plan treningowy, który pozwoli wykorzystać w pełni Wasz potencjał i poświęcony czas. Pomoże również w wyeliminowaniu podstawowych błędów, które ograniczają rozwój biegaczy. Treningi może prowadzić w formie indywidualnej oraz grupowej. Jeśli są Państwo szczegółami współpracy, to możecie skorzystać z kontaktu telefonicznego do trenera.

 • bieganie

  23.07.2023

  Trening biegowy z trenerem personalnym Łukaszem Kujawskim pomoże Wam odpowiednio przygotować się do wysiłku. Dzięki swojej wiedzy i umiejętnościom wskaże te elementy, które należy poprawić, by osiągać lepsze wyniki, zwiększyć szybkość, gibkość, zwinność czy polepszyć ogólną kondycję. Zajęcia obywają się według indywidualnie ustalonego planu z uwzględnieniem Państwa aktualnych możliwości i reprezentowanego poziomu. Więcej szczegółów uzyskać możecie pod telefonem.

 • bieganie

  17.04.2023

  Łukasz Kujawski z Kuj Formę jest profesjonalnym i doświadczonym trenerem biegania, który chętnie podzieli się z Państwem swoją wiedzą, zmotywuje Was do działania, nauczy odpowiednio przygotowania do biegu, udzieli wskazówek dotyczących diety i nawodnienia czy przygotuje plan treningowy dostosowany do Waszych aktualnych możliwości. Dzięki pracy z nim będziecie w stanie przygotować się także do coraz większych wyzwań jak półmaratony czy maratony. Szczegóły pod telefonem.

 • bieganie

  30.01.2023

  Bieganie jest jedną z najprostszych form aktywności fizycznej. Nie potrzeba do niego specjalistycznego sprzętu oraz miejsca treningowego. Wystarczą odpowiednie buty, wygodne ubranie, park, leśna droga, bieżnia wokół boiska czy ulice miasta. Bardzo szybko przez bieganie możemy poprawić kondycję, wytrzymałość oraz ogólny stan fizyczny. Aby jednak biegać efektywnie, unikać kontuzji i osiągnąć progres, warto skorzystać z porad profesjonalnego trenera, który pomoże właściwie zacząć tę przygodę.

Opinie (0)

Opinie o firmie Kuj Formę Łukasz Kujawski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.