Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9452150240
REGON: 12270881300000
Rok założenia:
2010

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Bardzo zależy nam na rozwoju pasji i talentów u najmłodszych. Z taką dewizą otwieraliśmy przedszkol...
Przedszkole Montessori to miejsce w stu procentach dostosowane do nauki oraz zabawy dzieci w wieku ...
Dzieciństwo to czas, którym człowiek uczy się wielu przydatnych umiejętności, które w dalszym życiu...
Sosnowiec, Partyzantów 11 lok. 1-2
Dzieci mają w sobie naturalną ciekawość świata. To właśnie w wieku przedszkolnym się ona kształtuje...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Kubuś. Niepubliczne przedszkole" figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 9452150240. Przedsiębiorstwo ma numer REGON: 12270881300000.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Kraków w województwie małopolskim. Początek działalności firmy na rynku to 2010 rok. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: ks. Meiera 20G lok. 1A. Kod pocztowy do korespondencji to: 31-236 Kraków. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 50.09702N, 19.96492E. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie dotyczące świadczonych przez firmę usług to: kubus-przedszkole@wp.pl. Branża Przedszkola niepubliczne to dziedzina, w której firma "Kubuś. Niepubliczne przedszkole" prowadzi swoją działalność od kilku lat.

W przedszkolu mamy grupy wiekowe trzylatków, czterolatków i pięciolatków. Zajęcia dydaktyczne oraz troskliwą opiekę zapewnia wykwalifikowany i doświadczony personel. Przedszkole dba o zdrowie i prawidłowy rozwój fizyczny, społeczny, intelektualny i emocjonalny dzieci. Oprócz zajęć dydaktycznych nasi podopieczni biorą udział w zajęciach m.in. rytmiki oraz gimnastyki.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 661 372 325.

Kontakt

Kontakt Kubuś. Niepubliczne przedszkole

Kubuś. Niepubliczne przedszkole, Kraków

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Kubuś. Niepubliczne przedszkole


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.