Kompleksowe pośrednictwo ubezpieczeniowe
Kompleksowe pośrednictwo ubezpieczeniowe, Krzysztof Świerczek - Pośrednictwo I Doradztwo Ubezpieczeniowe, Kołobrzeg

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8571284414
REGON: 812446606
Rok założenia:
2002
Branża:

O firmie

Krzysztof Świerczek Pośrednictwo i doradztwo ubezpieczeniowe to firma zlokalizowana w Kołobrzegu, w województwie zachodniopomorskim. Specjalizujemy się w pośrednictwie ubezpieczeniowym. Działamy od 2002 roku.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest kompleksowe doradztwo oraz pośrednictwo przy ubezpieczeniach. Zajmujemy się również pośrednictwem kredytowym. Jesteśmy bardzo aktywni w branży od ponad szesnastu lat, w których czasie udało nam się usatysfakcjonować setki najrozmaitszych klientów. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw.

Proponujemy Państwu między innymi:
  • Ubezpieczenia na życie,
  • Ubezpieczenie domu,
  • Ubezpieczenia grupowe,
  • Ubezpieczenia dla firm,
  • Ubezpieczenie sprzętu.
Dodatkowo oferujemy kompletny pakiet ubezpieczeń samochodowych takich jak: OC, AC, NNW oraz ASSISTANCE. Zapewniamy konkurencyjne i atrakcyjne ceny oraz całkowitą klarowność podpisywanych umów. Świadczymy także usługi kredytowe w najlepszych bankach, które proponują korzystne rozwiązania. Nasza firma została wielokrotnie wyróżniona, między innymi: Dyplom za sprzedaż Ubezpieczeń na życie w TUnŻ Gerling czy Dyplom za sprzedaż Ubezpieczeń OFE.

Nasi pracownicy to doświadczeni agenci ubezpieczeniowi, którzy poprzez wieloletnie doświadczenie w branży, zawsze są w stanie znaleźć i dopasować najkorzystniejszą ofertę. Zapewniamy dbałość o szczegóły, rzetelność oraz bezwzględne dopilnowywanie terminów.

Zapraszamy do kontaktu.

Artykuły

W jaki sposób warto ubezpieczyć dom jednorodzinny?
W jaki sposób warto ubezpieczyć dom jednorodzinny?
Dom jest miejscem nie tylko pełnym rzeczy osobistych, ale prawdopodobnie także najcenniejszym mieniem, które posiadamy. Jakie ubezpieczenie warto wykupić?

Wideo

Kontakt

Kontakt Krzysztof Świerczek - Pośrednictwo I Doradztwo Ubezpieczeniowe

Krzysztof Świerczek - Pośrednictwo I Doradztwo Ubezpieczeniowe, Kołobrzeg

Opinie (5)

Opinie o firmie Krzysztof Świerczek - Pośrednictwo I Doradztwo Ubezpieczeniowe

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Ksenia
Ksenia
5.0
27.11.2019
Mamy całą rodziną ubezpieczenia od Pana Świerczka i nie mamy powodów do narzekań. Warto!
Michał
Michał
5.0
01.09.2019
Bardzo korzystne oferty w zakresie ubezpieczenia sprzętu. Ubezpieczyłem jacht na chyba najbardziej korzystnych warunkach jakie można sobie wyobrazić.
Zbyszek
Zbyszek
5.0
19.07.2019
Świetne ceny OC i AC, polecam!
Darek
Darek
5.0
06.05.2019
Ubezpieczyłem swoje mieszkanie u nich trochę z przypadku, ale okazało się już po kilku miesiącach, że było warto. Gdyby nie ta polisa byłbym bankrutem! Dziękuje!
Hubert
Hubert
5.0
31.03.2019
Jestem klientem u Pana Krzysztofa od ponad pięciu lat i jestem bardzo zadowolony z usług. Wszystko zawsze na czas i bardzo czytelnie.