Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8942565114
REGON: 020579504
Rok założenia:
2007

O firmie

Zapraszamy do współpracy z firmą Krzysztof Radzin PHU Radzio! Znajdziesz nas we Wrocławiu. Od 2007 zajmujemy się wynajmem samochodów. Klienci doceniają nas za zaangażowanie – od zawsze stawiamy na partnerskie relacje i indywidualne podejście. 

Oferta

Komfortowe i bezpieczne podróżowanie to podstawa oferty, którą przygotowaliśmy! Wybierasz się w podróż w większym składzie? Może organizujesz spotkanie firmowe lub imprezę okolicznościową? Ta oferta jest dla Ciebie! Wynajmujemy 9-osobowy VIP BUS z kierowcą. Renault Master z 2022 roku pachnie nowością i zachwyca parametrami technicznymi. Silnik o mocy 180 KM zapewnia odpowiednie przyspieszenie, natomiast wnętrze skrywa pokładowe WiFi, 32-calowy telewizor SMART z dostępem do aplikacji streamingowych, a także gniazda USB i elektryczne do podłączania ładowarek i innych urządzeń. Auto wyposażone jest oczywiście w dwustrefową klimatyzację. Odpowiednia temperatura, wygodne fotele i elektronika umilają podróż. Pasażerowie mają oczywiście do dyspozycji pasy bezpieczeństwa, a my zadbaliśmy o ubezpieczenie. Dysponujemy OC, AC, NNW i Assistance Europa.

Wynajmujemy:
  • busy na wyjazdy służbowe,
  • busy na wyjazdy wakacyjne,
  • busy na wyjazdy na narty,
  • busy na wyjazdy zagraniczne,
  • busy na wieczory panieńskie,
  • busy na wieczory kawalerskie.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty! Więcej informacji udzielamy pod podanym numerem telefonu oraz mailowo.

Kontakt

Kontakt Krzysztof Radzin PHU Radzio

Krzysztof Radzin PHU Radzio, Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Krzysztof Radzin PHU Radzio


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.