Specjalistyczny serwis motocykli i skuterów
Specjalistyczny serwis motocykli i skuterów, Krzysztof Mikołajczak Mechanika pojazdowa, Wojnowice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 18:00
Wt.
09:00 - 18:00
Śr.
09:00 - 18:00
Cz.
09:00 - 18:00
Pt.
09:00 - 18:00
Sb.
09:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7881302577
REGON: 631127752
Rok założenia:
1982

O firmie

Nasza firma, specjalizująca się w mechanice pojazdowej, zlokalizowana jest w Wojnowicach, w powiecie nowotomyskim, w województwie wielkopolskim. Usługi świadczymy nieprzerwanie od 1999 roku. Osobą decyzyjną w firmie jest Krzysztof Mikołajczak.

Oferta

Od ponad dwudziestu jeden lat funkcjonujemy na polskim rynku. Przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie, które doceniło wielu Klientów. Tworzymy zespół doświadczonych mechaników specjalizujących się w kompleksowych naprawach skuterów i motorów. Nasz warsztat wyposażony w specjalistyczne narzędzia zapewnia Klientom najwyższy poziom świadczonych usług. Jesteśmy w stanie doradzić najlepsze rozwiązania. Zapewniamy takie usługi jak:
 • pełna diagnostyka
 • naprawy mechaniczne bieżące
 • naprawy mechaniczne główne
 • przeglądy gwarancyjne
 • przeglądy pogwarancyjne
Wykonujemy także naprawy powypadkowe. Proponujemy szeroki asortyment oryginalnych części do motocykli i skuterów różnych marek. Naszym Klientom zapewniamy terminowość, wysoką jakość oraz atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Kontakt

Kontakt Krzysztof Mikołajczak Mechanika pojazdowa

Krzysztof Mikołajczak Mechanika pojazdowa, Wojnowice

Aktualności

 • przegląd motocykla

  01.09.2023

  Oferuję usługi serwisu motocykli i skuterów, w tym przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne. Wykonywanie przeglądów jest ważne, ponieważ pozwala dokładnie sprawdzić stan pojazdu, co zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy oraz chroni środowisko poprzez redukcję szkodliwych emisji. Dodatkowo, dbanie o pojazd może zaoszczędzić pieniądze w dłuższej perspektywie zapobiegając kosztownym naprawom i przedłużając jego żywotność. Nie wahaj się skorzystać z naszych usług i nadać priorytet swojemu bezpieczeństwu, środowisku oraz finansom.

 • diagnostyka motocykli

  11.07.2023

  Jako specjalista w dziedzinie motocykli i skuterów oferuję kompleksową diagnostykę usterek w tych pojazdach. Moja wiedza obejmuje układy elektroniczne, gaźnikowe, paliwowe i zapłonowe. Jestem w stanie zidentyfikować i rozwiązać wszelkie problemy, które mogą pojawić się w motocyklach, skuterach i motorowerach. Zapewnię Ci niezawodne i skuteczne usługi diagnostyczne dla Twojego pojazdu.

 • serwis motocykli

  30.05.2023

  Jako miłośnik motocykli i skuterów poświęciłem wiele lat na pracę w branży. Dzięki mojemu bogatemu doświadczeniu jestem przekonany o zdolności do wykonywania napraw i konserwacji każdego typu motocykla lub skutera. Bez względu na to, czy potrzebujesz rutynowej konserwacji czy bardziej skomplikowanych napraw, jestem tutaj, aby pomóc. Jeśli więc potrzebujesz usług najwyższej jakości, nie wahaj się ze mną skontaktować. Chętnie wykorzystam moje umiejętności, aby pracować dla Ciebie.

Opinie (0)

Opinie o firmie Krzysztof Mikołajczak Mechanika pojazdowa


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.