Niezależne apartamenty w otoczeniu magicznych Gór Stołowych
Niezależne apartamenty w otoczeniu magicznych Gór Stołowych, Krzysztof Mielcarek, Łężyce

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5830070883
Branża:

O firmie

Morze Gór to malowniczo położone apartamenty w Górach Stołowych znajdujące się w miejscowości Łężyce niedaleko Dusznik-Zdroju. Swoim gościom zapewniają komfortowe warunki pobytu i odpoczynku w otoczeniu pasm górskich i przepięknej zieleni, łatwy dostęp do szlaków turystycznych oraz liczne atrakcje w najbliższym otoczeniu.

Oferta

Na gości czekają niezależne apartamenty, nowocześnie i komfortowe urządzone, które idealnie nadają na pobyt dla rodzin, par czy grupy znajomych o każdej porze roku. Mają one od 55 do 65 mkw powierzchni i podzielone są na dwa lub trzy pokoje, a także jadalnie z pełni wyposażonym aneksem kuchennym oraz osobną łazienką. Do ich podstawowego wyposażenia należy też telewizja naziemna oraz stabilny, szybki Internet bezprzewodowy. Każdy z apartamentów może przyjąć maksymalnie 6 osób dorosłych.

W obiekcie znajduje się również ogólnodostępna strefa relaksu, miejsce spotkań oraz sala zabaw dla dzieci, natomiast na zewnątrz został zorganizowany plac zabaw dla dzieci, miejsce na grill i ognisko oraz wygodny parking dla gości.

Apartamenty Morze Gór znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Narodowego Gór Stołowych. W niewielkiej odległości przebiegają szlaki turystyczne piesze i rowerowe, które prowadzą między innymi na Sawannę i Skałki Łężyckie, Narożnik, Białe Skały, Błędne Skały, Fort Karola, Szczeliniec Wielki. 15 km od obiektu znajduje się natomiast Ośrodek Narciarski Zieleniec Sport Arena.

Dodatkowo goście mogą skorzystać z wielu atrakcji, które znajdują się od kilku do kilkudziesięciu kilometrów od apartamentów. Ich pełna lista dostępna jest na stronie internetowej. Tam również znaleźć można zakładkę do rezerwacji terminów online.


Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Krzysztof Mielcarek

Krzysztof Mielcarek, Łężyce

Aktualności

  • apartament

    27.05.2022

    Morze Gór to niezależne, komfortowe, nowocześnie urządzone apartamenty znajdujące się niedaleko granicy Narodowego Parku Gór Stołowych. Otacza je wspaniała przyroda i przestrzeń, która może stać się idealnym miejsce wypoczynku dla rodzin z dziećmi, par czy grupy znajomych. Każdy z apartamentów może przyjąć do 6 gości dorosłych. Do wyboru są apartamenty dwu i trzypokojowe, od 55 do 65 mkw. Rezerwacji można dokonywać on-line za pośrednictwem strony internetowej.

    Więcej informacji

Opinie (1)

Opinie o firmie Krzysztof Mielcarek

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Ania
Ania
5.0
19.05.2022
Wspaniałe miejsce. Na pewno tutaj wrócimy.