Hurtowa i detaliczna sprzedaż drabin
Hurtowa i detaliczna sprzedaż drabin, Krzysztof Baraniecki, Krotoszyn

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6211633828
REGON: 301934505
Branża:

O firmie

Od 1973 roku zajmujemy się produkcją mebli kuchennych i wykonywaniem usług stolarskich. W 1988 roku rozszerzyliśmy naszą działalność o tworzenie drabin drewnianych. Firma zlokalizowana jest w Krotoszynie, na terenie województwa wielkopolskiego. Osobą zarządzającą działalnością jest Krzysztof Baraniecki.

Oferta

Nasze kilkudziesięcioletnie doświadczenie oraz wszechstronna wiedza przyczyniają się do produkowania asortymentu ułatwiającego pracę na wysokościach. Urządzenia, które oferujemy, są solidne i zapewnią 100% bezpieczeństwa. Wszystkie nasze drabiny posiadają atest i certyfikat nadany przez Centralny Instytut Ochrony Pracy.

Oferujemy:
  • drabiny drewniane,
  • drabiny budowlane,
  • drabiny domowe,
  • drabiny malarskie,
  • drabiny słupkowe,
  • drabiny nasadowe,
  • drabiny rozstawne.
Drugą specjalizacją firmy jest produkcja mebli i wykonywanie czynności stolarskich. Zajmujemy się wszystkimi etapami od stworzenia projektu, po zrealizowanie wyrobu. Nasze usługi obejmują gospodarowanie przestrzeni w meble tak, by komponowały się dobrze nawet w najmniejszych pomieszczeniach. Wykonujemy meble na zamówienie, a w tym meble na wymiar, kuchenne oraz zabudowy.

Przedsiębiorstwo Krzysztofa Baranieckiego prowadzi sprzedaż detaliczną oraz hurtową. Dysponujemy specjalistycznymi samochodami dostawczymi, które przetransportują asortyment bezpiecznie i na czas. Przewóz omawiany jest indywidualnie z Klientem w zależności od ilości zamówionych sztuk.

Zapraszamy od odwiedzenia strony internetowej lub placówki firmy w Krotoszynie!

Kontakt

Kontakt Krzysztof Baraniecki

Krzysztof Baraniecki, Krotoszyn

Opinie (0)

Opinie o firmie Krzysztof Baraniecki