Sprzedaż, wynajem i serwis agregatów malarskich
Sprzedaż, wynajem i serwis agregatów malarskich , Pagat Tomasz Watral, Szczecin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8421235495
Rok założenia:
2007

O firmie

Pagat to firma ze Szczecina. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Tomasz Watral, zajmuje się sprzedażą narzędzi oraz innych produktów przydatnych podczas prac budowlanych i remontowych. Prowadzi działalność od 2007 roku.

Oferta

Specjalistyczne narzędzia i urządzenia remontowo-budowlane znaleźć można w ofercie Pagat. Firma prowadzi sklep stacjonarny i internetowy. Oferuje przede wszystkim agregaty do nakładania natryskowego różnych materiałów. Są to m.in. agregaty malarskie. Dostępne są w odmianach tłokowych i membranowych. Szczególną odmianą agregatów malarskich są urządzenia do malowania znaków poziomych na jezdniach. Na klientów czekają także:
  • agregaty malarsko-szpachlarskie,
  • agregaty szpachlarskie,
  • agregaty tynkarskie,
  • agregaty do izolacji.
Agregaty szpachlarskie służą do nanoszenia mas szpachlowych gotowych albo sypkich. Z kolei agregaty tynkarskie sprawdzają się przy użyciu tynków gipsowych, cementowych i cementowo-wapiennych. Można nimi też nanosić zaprawy płynne i klejące.

Agregaty można nie tylko kupić, ale też wypożyczyć. Wynajmowane są agregaty malarskie, malarsko-szpachlarskie i tynkarskie. Ponadto w przystępnych cenach można wypożyczyć drabiny, odkurzacze przemysłowe, nagrzewnice, osuszacze powietrza i elektronarzędzia. Są to szlifierki różnych rodzajów.

Firma serwisuje agregaty Titan, Wagner, Graco, Airlesco, Komatz i innych producentów. Zajmuje się naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi. Dokonuje przeglądów, czyści urządzenia i wymienia uszkodzone podzespoły.

Ofertę usługową firmy uzupełniają indywidualne i grupowe szkolenia. Uczestnicy podnoszą swoje umiejętności w trakcie praktycznych zajęć malowania natryskowego, obsługi agregatu do malowania natryskowego i technik malowania. Uczą się też szpachlowania i tynkowania natryskowego.

Poza agregatami Pagat sprzedaje narzędzia ręczne, w tym szpachelki i noże oraz elektronarzędzia. Oferuje wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, mieszarki do zapraw, a także myjki ciśnieniowe i kompresory.

Klienci mogą też zakupić odzież ochronną, chemię budowlaną i rusztowania oraz drabiny.

Pełna oferta handlowo-usługowa przygotowana przez Pagat znajduje się na stronie internetowej. Z firmą można się skontaktować zarówno telefonicznie, jak i e-mailowo.

Kontakt

Kontakt Pagat Tomasz Watral

Pagat Tomasz Watral, Szczecin

Opinie (1)

Opinie o firmie Pagat Tomasz Watral


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Piotr P.
Piotr P.
5.0
21.10.2020
Polecam, świetna współpraca