Badania wstępne, okresowe i kontrolne
Badania wstępne, okresowe i kontrolne, Krystyna Mazalon-Kumala Prywatny Gabinet Lekarski Badania Kierowców Do Prawa Jazdy Badania Profilaktyczne Wstępne i Okresowe Badania Dla Celów Sanepid Umowy z Zakładami Pracy, Opole

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7541392216
REGON: 532148881
Rok założenia:
1992

O firmie

Krystyna Mazalon-Kumala jest lekarzem medycyny pracy oraz specjalistą chorób wewnętrznych. Jej prywatny gabinet lekarski mieści się w Opolu, skąd działa od 1991 roku.

Oferta

Z oferty gabinetu korzystają przede wszystkim zakłady pracy, które potrzebują oceny danego pracownika pod względem spełnienia wymogów oraz braku przeciwwskazań dla wykonywanej pracy. Przeprowadzane badania mają na celu wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań, a tym samym dopuszczenie pracownika do przebywania danych warunkach czy też wykonywania czynności.

Propozycja gabinetu to także badania laboratoryjne, które mają pomóc w uzyskaniu orzeczenia lekarskiego oraz wyrobieniu książeczki sanitarno-epidemiologicznej, która jest podstawą do wydania dokumentów zezwalających na pracę w gastronomii.

Oferta gabinetu obejmuje również:
  • badania kierowców
  • badania kandydatów na kierowców
  • badania okresowe
  • badania wstępne
  • badania przed zatrudnieniem
Z pomocy mogą również skorzystać osoby prywatne, które poszukując zatrudnienia, chcą we własnym zakresie zadbać o orzeczenia lekarskie.

Aby skorzystać z oferty należy zarejestrować się na wizytę pod wskazanym numerem telefonu.

Artykuły

 Długotrwałe zwolnienie a badania kontrolne realizowane przez Krystynę Mazalon-Kumala Prywatny Gabinet Lekarski
Długotrwałe zwolnienie a badania kontrolne realizowane przez Krystynę Mazalon-Kumala Prywatny Gabinet Lekarski
Badania kontrolne, wykonywane na zlecenie pracodawcy w Gabinecie Lekarskim K. Mazalon-Kumala, muszą być realizowane w przypadku zwolnień dłuższych niż 30 dni.
Jak przygotować się do badań dla celów sanepid - Gabinet Lekarski K. Mazalon-Kumala
Jak przygotować się do badań dla celów sanepid - Gabinet Lekarski K. Mazalon-Kumala
Wykonanie badań dla celów sanepid możliwe jest w Gabinecie Lekarskim K. Mazalon-Kumala. Dlaczego orzeczenie jest niezbędne do pracy w określonych zawodach?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Krystyna Mazalon-Kumala Prywatny Gabinet Lekarski Badania Kierowców Do Prawa Jazdy Badania Profilaktyczne Wstępne i Okresowe Badania Dla Celów Sanepid Umowy z Zakładami Pracy

Krystyna Mazalon-Kumala Prywatny Gabinet Lekarski Badania Kierowców Do Prawa Jazdy Badania Profilaktyczne Wstępne i Okresowe Badania Dla Celów Sanepid Umowy z Zakładami Pracy, Opole