Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8291580726
REGON: 523002161
Rok założenia:
2022

O firmie

Siedziba firmy Kryst-Lux, założonej przez Krystiana Majkowskiego znajduje się w Łodzi. W branży budowlane usługi - wykończeniowe działamy z powodzeniem od 2022 roku. Możesz mieć pewność tego, że wszystkie zlecenia realizujemy z należytą starannością.


W Kryst-Lux stawiamy na rozwój, bo doskonale wiemy, jak dynamiczny jest sektor, w którym pracujemy. Dążymy do doskonałości i chcemy spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.


Napisz lub zadzwoń w celu ustalenia szczegółów współpracy.


Wybierz firmę Kryst-Lux – doświadczeni specjaliści są do Twojej dyspozycji. Nie zastanawiaj się dłużej i już dziś dołącz do grona naszych Klientów.

Oferta

Bardzo chętnie pomożemy Państwu wyremontować lub wykończyć Wasze mieszkanie, apartament lub dom jednorodzinny. W tym celu doradzimy w wyborze materiałów budowlanych i zwrócimy uwagę na zakup właściwych gruntów, mas i szpachli gipsowych, a także klejów i preparatów hydroizolacyjnych. Dzięki naszej wiedzy nie przepłacicie Państwo na produktach, a jednocześnie wybierzecie zaprawy o krótkim czasie wiązania oraz dużej wytrzymałości na urazy mechaniczne.

Remonty i wykończenia wnętrz przeprowadzamy na podstawie projektu od architekta lub dekoratora, albo według ustaleń, które omówimy podczas spotkania. Najczęściej do zakresu naszych prac należy:
  • gruntowanie i szpachlowanie gładzi,
  • tynkowanie,
  • malowanie i tapetowanie,
  • układanie glazury,
  • układanie paneli,
  • montaż płyt kartonowo-gipsowych,
  • montaż sufitów podwieszanych,
  • budowa ścianek działowych.
Jedną z najczęściej stosowanych przez nas technologii budowlanych są tak zwane regipsy, czyli płyty kartonowo-gipsowe. Na rynku dostępnych jest wiele ich wersji, od standardowych, po wodoodporne, a nawet ognioodporne. Wszystkie są bardzo lekkie, co znacznie przyśpiesza ich montaż i skraca czas remontu. Co ważne płyty kartonowo-gipsowe stosuje się między innymi po to, żeby idealnie wygładzić mury, albo wznieść nową ściankę działową, przy pomocy dodatkowych profili i wkrętów. Regipsy zwane są także suchymi tynkami i nadają się na przykład do kreowania różnych form sufitów podwieszanych, które także montuje nasza firma.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu - zespół Kryst-Lux z Łodzi.

Zakres działalności

Wideo

Kontakt

Kontakt Kryst-Lux Krystian Majkowski

Kryst-Lux Krystian Majkowski, Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie Kryst-Lux Krystian Majkowski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.