Oferujemy instalację anten satelitarnych
Oferujemy instalację anten satelitarnych, Kros PHU Krzysztof Rosiak, Koszalin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6690402244
REGON: 330376468
Rok założenia:
1995
Branża:

O firmie

Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Kros istnieje na rynku od 1995 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Koszalinie. Zajmujemy się techniką satelitarną. Właścicielem jest Krzysztof Rosiak.

Oferta

Posiadamy 24-letnie doświadczenie w branży. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycje na rynku. Klientom proponujemy wysokiej jakości usługi związane z szeroko rozumianą techniką satelitarną. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

Zajmujemy się montażem oraz serwisem anten satelitarnych, możemy pomóc także w ich ustawianiu. Modernizujemy instalacje antenowe. Proponujemy również instalację multiroom oraz Internetu satelitarnego Tooway. Dostarczamy i montujemy również telewizję naziemną. Wszystkie powierzone nam prace wykonujemy profesjonalnie w umówionym terminie.

W naszym sklepie zakupią Państwo takie produkty jak:
  • konwertery,
  • mierniki,
  • rozgałęźniki,
  • multiswitche,
  • tunery DVB,
  • tunery satelitarne,
  • uchwyty antenowe,
  • wzmacniacze antenowe.
Oferujemy także złącza oraz anteny DVB-T. W asortymencie znajdą Państwo też kable koncentryczne, kable połączeniowe oraz telewizory LED. W naszej pracy wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt, dzięki czemu wszelkie roboty przeprowadzamy sprawnie i dokładnie.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Na życzenie klientów podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem platformy telewizji satelitarnej NC+. Nasi pracownicy służą fachowym doradztwem przy wyborze pakietów. Gwarantujemy korzystne ceny i miłą obsługę.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Kros w Koszalinie.

Artykuły

Montaż i serwis anten satelitarnych
Montaż i serwis anten satelitarnych
Dostęp do poszczególnych kanałów telewizyjnych jest możliwy dzięki instalacji anteny satelitarnej wraz z osprzętem. Zajmują się tym specjalistyczne firmy.
Specjaliści od montażu anten
Specjaliści od montażu anten
Firmy świadczące usługi montażu anten satelitarnych, świadczą również usługi związane z ich konserwacją i naprawą. Pozwala to klientom na spore oszczędności

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Kros PHU Krzysztof Rosiak

Kros PHU Krzysztof Rosiak, Koszalin

Opinie (10)

Opinie o firmie Kros PHU Krzysztof Rosiak

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Marek T.
Marek T.
5.0
26.02.2018
Bardzo dobra firma,solidna .
Krystian
Krystian
5.0
09.07.2019
Zamontowali u mnie internet. Polecam.
Julka
Julka
5.0
18.05.2019
Jestem zadowolona z jakości usług, jakie świadczy ta firma. Widać, że znają się an tym co robią.
Wiktoria
Wiktoria
5.0
18.03.2019
Jedna z lepszych firm, która zajmuje się montażem anten satelitarnych. U mnie wszystko poszło zgodnie z planem. Polecam.
Radek
Radek
5.0
04.01.2019
Przedłużałem tutaj umowę z zeszłego roku. Bardzo mili pracownicy, doradzili mi jeszcze lepszy pakiet a cena bardzo podobna. Teraz mam dodatkowe kanały, na których bardzo mi zależało.
Leszek
Leszek
5.0
28.11.2018
Zakupiłem tutaj cały pakiet na internet i tv. Dobra cena, dużo kanałów, zamontowali antenę. Full serwis.
Gabriela
Gabriela
5.0
28.09.2018
Dobra firma, mają dużą wiedzę w zakresie techniki satelitarnej. Dodatkowo można u nich kupić cały osprzęt. Polecam.
Błażej
Błażej
5.0
12.07.2018
Polecam, miałem dużo problemów z anteną, przerywało, czasem w ogóle nie było sygnału. Skorzystałem z ich serwisu i od razu jest o niebo lepiej! Wszystko chodzi czyściutko.
Klaudia
Klaudia
5.0
10.05.2018
Najlepszy dystrybutor NC+ w mieście. Super doradcy, wybrali dla mnie bardzo dobrą ofertę. Niedrogo, a mam wszystko czego mi potrzeba, bez niepotrzebnych dodatków.
Mateusz
Mateusz
5.0
09.03.2018
Montowali u mnie antenę. Poradzili sobie bardzo sprawnie, działa bez zarzutu, żadnych zakłóceń, nic. Bardzo miła obsługa, zdecydowanie polecam.