Deski i drewno budowlane najwyższej jakości
Deski i drewno budowlane najwyższej jakości, Krobex. Produkcja ogrodzeń betonowych. Tartak, Opatów

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 17:00
Wt.
07:00 - 17:00
Śr.
07:00 - 17:00
Cz.
07:00 - 17:00
Pt.
07:00 - 17:00
Sb.
07:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5741001716
REGON: 150997132
Rok założenia:
1994
Branża:

O firmie

Siedziba firmy Krobex znajduje się w Opatowie, w powiecie kłobuckim, w województwie śląskim. Przedsiębiorstwo Sławomira Koniecznego powstało w 1994 roku i od początku działalności działa w trzech branżach. Zajmuje się obróbką drewna, sprzedażą opału i produkcją ogrodzeń.

Oferta

Podstawą działalności przedsiębiorstwa Krobex są usługi tartaczne. W nowocześnie wyposażonym tartaku wykwalifikowani pracownicy zajmują się cięciem drewna i produkcją elementów konstrukcyjnych. Dbają przy tym o precyzję i dotrzymywanie terminów. Zakład opuszczają deski podłogowe i belki przygotowane na wymiar. Ponadto sprzedawane są podkłady kolejowe, palety drewniane i drewno opałowe idealne do kominków. Produkcja obejmuje również elementy więźby dachowej. Produkt uboczny obróbki drewna, czyli kora sosnowa także znajduje się w ofercie.

Krobex zajmuje się również produkcją ogrodzeń betonowych. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które poszukują trwałych i estetycznych płotów do ogrodzenia domu lub firmy. Dostępne są niskie i wysokie ogrodzenia, które firma montuje na wskazanym miejscu.

Uzupełnieniem oferty handlowej jest sprzedaż opału, a konkretnie węgla. Dostępny jest:
  • węgiel orzech
  • węgiel groszek
  • miał węglowy
Ponadto przedsiębiorstwo sprzedaje ekogroszek w workach

W każdym przypadku, niezależnie od tego czy Państwa zakup dotyczył drewna, opału lub ogrodzeń, firma zajmuje się dowożeniem tych produktów na wskazane miejsce.

Więcej informacji dotyczących firmy Krobex znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.


Kontakt

Kontakt Krobex. Produkcja ogrodzeń betonowych. Tartak

Krobex. Produkcja ogrodzeń betonowych. Tartak, Opatów

Opinie (0)

Opinie o firmie Krobex. Produkcja ogrodzeń betonowych. Tartak