Usługi wykończeniowe na najwyższym poziomie
Usługi wykończeniowe na najwyższym poziomie, Krismal Krzysztof Bąkowski, Sroczyn

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7841444851
REGON: 301075440
Rok założenia:
2009

O firmie

Siedziba naszej firmy Krismal znajduje się w Sroczynie, w powiecie gnieźnieńskim, w województwie wielkopolskim. Rozpoczęliśmy działalność w branży budowlanej w 2009 roku. Specjalizujemy się w pracach budowlanych i wykończeniowych. Właścicielem firmy jest Krzysztof Bąkowski.

Oferta

Budowa wymarzonego domu albo remont mieszkania to poważna decyzja, której realizację najlepiej zlecić profesjonalistom. Nasza firma posiada duże doświadczenie w pracach budowlanych i remontowych, dlatego podejmujemy się nawet najtrudniejszych zleceń. Dokładamy wszelkich starań, by za każdym razem zachowywać wysoki standard prac i terminowo kończyć zlecenia. Do atutów naszej firmy należą korzystny cennik, wykwalifikowani pracownicy i specjalistyczny sprzęt.
Naszą specjalnością jest budowanie domów jednorodzinnych i wielorodzinnych od podstaw. Sami przygotowujemy teren pod budowę. Jeśli jest to konieczne wyburzamy lub rozbieramy obiekty, a także niwelujemy powierzchnię przyszłej budowy.
Podczas budowy wykonujemy wszystkie prace murarskie i zajmujemy się wykańczaniem wnętrz.
Oferujemy:
  • tynkowanie
  • szpachlowanie
  • kładzenie gładzi
  • tapetowanie
  • malowanie
  • montowanie podwieszanych sufitów
  • montowanie ścianek wykonanych z kartonu i gipsu
  • wykonywanie parkietów oraz kładzeniem paneli
Ponadto kładziemy glazurę i terakotę. Wszystkie powyższe usługi wykonujemy także podczas prac remontowych. Nasza firma zajmuje się również dociepleniem budynków, które pozwala na duże oszczędności przy ogrzewaniu. Wykonujemy też prace dekarskie. W ramach budowy dachów konstruujemy więźby dachowe i kryjemy dach wybranym przez klienta materiałem. Doskonałe drewno i dachówki pochodzące od renomowanych producentów gwarantują, że dach przetrwa całe lata.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Krismal w Sroczynie

Zakres działalności

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Krismal Krzysztof Bąkowski

Krismal Krzysztof Bąkowski, Sroczyn

Opinie (0)

Opinie o firmie Krismal Krzysztof Bąkowski