Prace budowlane na wysokim poziomie
Prace budowlane na wysokim poziomie, Krelbud, Reda

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5881902477
REGON: 191921418
KRS: 0000140504

O firmie

Krelbud to profesjonalna firma budowlana specjalizująca się w wykonawstwie robót elektroenergetycznych i budowlanych. Naszą siedzibą jest Reda, w powiecie wejherowskim, na terenie województwa pomorskiego. Działamy nieprzerwanie od 1999 roku. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Krelbud to przedsiębiorstwo, które może pochwalić się sporym doświadczeniem w wykonywaniu prac budowlanych i związanych z robotami elektroinstalacyjnymi, a także innych usług w zakresie branży budowlanej. Przez lata z powodzeniem zrealizowaliśmy setki projektów i zleceń, dzięki czemu nasza firma cieszy się zasłużoną renomą.

W zakresie robót budowlanych zajmujemy się budową domów jednorodzinnych wraz z wykończeniem, a więc wszelkimi pracami murarskimi, a także generalnym wykonawstwem. Przeprowadzamy roboty wykończeniowe pomieszczeń, ścianki gipsowe g-k oraz tradycyjne, zajmujemy się kładzeniem glazury, terakotą, gresami, malujemy oraz tapetujemy. Dodatkowo wykonujemy sufity podwieszane różnych typów.

Prowadzimy prace elewacyjne wraz z dociepleniem dachów i budynków oraz z wykonaniem tynków i wypraw szlachetnych. Podejmujemy się renowacji budynków i ich elementów, wykonujemy izolacje pionowe fundamentów wraz z systemem odwodnienia budynku. Nasze obowiązki obejmują również wszelkie roboty remontowe, modernizacyjne i ogólnobudowlane, a także roboty dekarskie.

Dokonujemy efektownej adaptacji pomieszczeń. Kładziemy posadzki, dopasowujemy wykładziny, wymieniamy stolarkę i ślusarkę. Proponujemy dostęp do materiałów budowlanych zgodnie z życzeniem Klienta. Dostarczamy wszelkie niezbędne atesty, certyfikaty i aprobaty techniczne na wszelkie materiały wykorzystywane w trakcie robót. Podejmujemy się stworzenia wycen oraz kosztorysów robót ogólnobudowlanych. Zajmujemy się nadzorem budowlanym, a dodatkowo koordynujemy pracę podwykonawców branż pośrednich w trakcie wykonywania zleconych zadań. W zakresie naszych kompetencji leży także wykonawstwo wszelkich prac poprzedzających przystąpienie do robót, wraz z odbiorem technicznym i gwarancjami wykonanych prac.

Drugim profilem naszej działalności są roboty elektroenergetyczne. Nasza oferta tutaj to:
  • kompleksowe projekty instalacji elektrycznych, w tym: uzgodnienia we właściwych organach technicznych warunków przyłączenia do sieci,
  • budowa linii energetycznych kablowych i napowietrznych średniego oraz niskiego napięcia (nn i SN),
  • montaż i budowa stacji transformatorowych,
  • zasilania obiektów, sklepów, hal, placów itp.,
  • przyłącza napowietrzne, kablowe,
  • prace w zakresie budowy, montażu oraz modernizacji sieci elektroenergetycznej, elektrycznej, teletechnicznej,
  • instalacje komputerowe,
  • instalacje odgromowe, przeciwpożarowe obiektów,
  • instalacja oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego,
  • instalacje alarmowe i domofonowe.
Zakładamy również systemy telewizji przemysłowej i monitoringu, prowadzimy konserwację urządzeń elektrycznych, a także wykonujemy pomiary pomontażowe. Oferujemy montaż elektrycznego ogrzewania podłogowego. Polecamy projekty i doradztwo techniczne w zakresie elektroenergetyki. Nasz szeroki zakres usług obejmuje różnorodne roboty energetyczne, elektryczne, inżynieryjne i instalacyjne. Zapewniamy kosztorysowanie.

Jakość naszych usług opiera się na wysokich kwalifikacjach zatrudnianych w firmie pracowników, świetnych inżynierów, techników i budowlańców, których kompetencje trudno przecenić. Posiadamy także nowoczesny, specjalistyczny sprzęt wykorzystywany podczas prac. Jesteśmy rzetelną i terminową firmą, która poważnie i z pełnym zaangażowaniem traktuje każde zlecenie. Dodatkowo gwarantujemy umiarkowane ceny z możliwością negocjacji.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Artykuły

Gdzie spotkamy mobilne stacje transformatorowe?
Gdzie spotkamy mobilne stacje transformatorowe?
Mobilne stacje transformatorowe służą do zasilania ciężkiego sprzętu, np. budowlanego lub górniczego. Buduje się je ze szczególnym zwróceniem uwagi na detale.
Czym są kontenerowe stacje transformatorowe?
Czym są kontenerowe stacje transformatorowe?
Kontenerowe stacje transformatorowe (czy też trafostacje) są częstym widokiem przy nowoczesnych polskich osiedlach i zmodernizowanych zakładach przemysłowych.

Wideo

Kontakt

Kontakt Krelbud

Krelbud, Reda

Słowa kluczowe

Opinie (21)

Opinie o firmie Krelbud

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Paweł
Paweł
5.0
14.06.2019
Pracowali przy zakładaniu instalacji domofonowej. Instalacja działa już czwarty rok, nie było z nią najmniejszych problemów. Krelbud to rzetelne przedsiębiorstwo.
Aneta
Aneta
5.0
05.05.2019
Przeprowadzali roboty wykończeniowe pomieszczeń. Posłuchali moich sugestii i zrobili dokładnie tak, jak prosiłam. Z czystym sercem polecam.
Igor
Igor
5.0
19.04.2019
Są jak ich budynki - solidni i konkretni. Jak coś obiecają to tak będzie. Wiedzą, ze renomę buduje się poprzez wysokiej jakości wykonawstwo. Uczciwa i profesjonalna firma.
Marta
Marta
5.0
19.03.2019
Posiadają doskonały sprzęt, a co jeszcze ważniejsze zatrudniają fachowców. W tej firmie wszystko działa, jak należy.
Agnieszka
Agnieszka
5.0
10.02.2019
Podoba mi się ich podejście. Są skrupulatni i dokładni, ale to nie znaczy, że są wolni. Mają zacięcie do pracy. Tak trzymać!
Radek
Radek
5.0
01.01.2019
Przeprowadzali prace elektroenergetyczne. Temat mają w małym palcu, sam jestem związany z branżą, więc łatwo oceniłem ich wiedzę, która jest naprawdę gruntowna, a co istotniejsze, nie ustępują jej umiejętności praktyczne.
Małgosia
Małgosia
5.0
17.12.2018
Poprosiłam o wcześniejszą wycenę, wszystko właściwie ocenili, nigdzie nie zawyżali kwot. Bez problemu idzie się z nimi dogadać.
Zbyszek
Zbyszek
5.0
24.11.2018
Zajęli się budową linii energetycznej. Mieli dobry plan i projekt, prace sprawnie zaczęły iść od pierwszego dnia i nie przekroczyli obiecanego terminu. Firma na poziomie.
Krzysztof
Krzysztof
5.0
03.10.2018
Zmodernizowali sieć elektroenergetyczną i zaproponowali korzystną cenę za usługę. Byłem zaskoczony i ucieszony. Na pewno będę ich polecał dalej.
Grażyna
Grażyna
5.0
12.09.2018
Zakładali ścianki gipsowe. Szybko wykonana praca i przede wszystkim, jak należy.
Franciszek
Franciszek
5.0
21.08.2018
Kiedy poprosiłem ich o jakąś specyfikację materiałów, jakie wykorzystywali przy budowie domu to dostarczyli wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty. Tak działają najlepsze branżowe firmy.
Ewelina
Ewelina
5.0
13.07.2018
Instalowali oświetlenie na podjeździe. Od początku ogarnęli sobie pracę, jak należy. Dobra logistyka, świetna praca. Super firma.
Wojciech
Wojciech
5.0
10.06.2018
Dzięki nim mam zamontowany ładny i co ważniejsze solidny sufit podwieszany. Dzięki!
Aleksander
Aleksander
5.0
07.05.2018
Montowali zasilanie sklepu. Sklep jest duży, ale im to bezproblemowo poszło. Widać, że znają się na rzeczy.
Roman
Roman
5.0
01.04.2018
Podjęli się nadzoru budowlanego. Są firmą doskonale zorganizowaną pod każdym względem. Zaimponowali mi tym. Na pewno jeszcze będę korzystał z ich usług.
Beata
Beata
5.0
30.03.2018
Tworzyli izolacje pionowe fundamentów wraz z systemem odwodnienia budynku. Sprawnie i fachowo, czego więcej chcieć od dobrej firmy budowlanej?
Agata
Agata
5.0
19.02.2018
Zakładali instalację alarmową w naszym domu. Bezproblemowa współpraca i fachowe wykonawstwo tyle mogę powiedzieć.
Michał
Michał
5.0
15.01.2018
Moja firma wynajęła ich do budowy stacji transformatorowej, ponieważ mieli opinię speców w tej dziedzinie. I faktycznie, opinia okazała się, jak najbardziej prawdziwa.
Aśka
Aśka
5.0
06.12.2017
Kładzenie glazury, terakotę oraz malowanie ścian wykonali naprawdę sprawnie i w terminie. Jestem bardzo zadowolona z efektu.
Grzesiek
Grzesiek
5.0
16.11.2017
Zajmowali się robotami wykończeniowymi pomieszczeń w moim nowym domu. Dbają o szczegóły, nie odwalają fuszerki. Profesjonaliści.
Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
27.10.2017
Firmie Krelbud zleciłem budowę domku jednorodzinnego. Wywiązali się z zadania wzorowo. Nie dość, że wszystko poszło sprawnie i szybko to jeszcze koszt okazał się niższy, niż się spodziewałem. Świetna firma.
Zobacz więcej (11)