Dodatkowe dane

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Widuchowa w województwie zachodniopomorskim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Barnima III. Kod pocztowy do korespondencji to: 74-120 Widuchowa. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 53.12636N, 14.39068E. Firma "Krawczyk B. Stołówka szkolna " prowadzi swoją działalność w branży Jadłodajnie i stołówki.

"Krawczyk B. Stołówka szkolna " podaje swoim Klientom pyszne i pożywne dania w konkurencyjnych cenach, co sprawia, iż miejsce to jest odwiedzane zarówno przez okolicznych mieszkańców, jak i turystów. Dogodne usytuowanie lokalu oraz jego godziny otwarcia stanowią o dodatkowych zaletach tego miejsca.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa.

Kontakt

Kontakt Krawczyk B. Stołówka szkolna

Krawczyk B. Stołówka szkolna , Widuchowa

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Krawczyk B. Stołówka szkolna


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.