przyjazna Sport, rekreacja - ośrodki, kluby, Krav-Maga Radomskie Centrum Dariusz Kołodziej, Radom

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5241822373
REGON: 141323716
Rok założenia:
2008

O firmie

Centrum Krav Maga zlokalizowane jest w Radomiu, na terenie województwa mazowieckiego. Ośrodek prowadzony jest przez Dariusza Kołodzieja. Początek naszej działalności w branży sięga 2008 roku.

Certyfikaty i dyplomy

Reprezentujemy Europejską Federację Krav Maga R. Douieb oraz Stowarzyszenie Krav Maga Polska W. Kopeć i P. Tarnawski na Mazowszu.

Oferta

Od ponad dziesięciu lat działamy na rynku. Przez ten okres zdobyliśmy cenne doświadczenie oraz sporą grupę zadowolonych Klientów. Specjalizujemy się w prowadzeniu szkoleń z zakresu izraelskiego systemu walki Krav Maga.

W ramach oferty naszym Klientom proponujemy:
  • kursy samoobrony dla kobiet,
  • lekcje sztuki walki dla dzieci,
  • lekcje sztuki walki dla młodzieży,
  • szkolenia z zakresu taktyki i techniki interwencji.
Ponadto zainteresowanym pokażemy jak posługiwać się pałką wielofunkcyjną typu Tonfa. Naszych Klientów wyszkolimy również w strzelaniu oraz obezwładnianiu za pomocą paralizatora elektrycznego Taser.

Dariusz Kołodziej, będący dyrektorem naszego oddziału jest instruktorem Krav Maga (czarny pas 2 dan/darga) oraz instruktorem samoobrony, taktyki i technik interwencji oraz pałki wielofunkcyjnej typu Tonfa. Jest również byłym funkcjonariuszem jednostki antyterrorystycznej. Jego doświadczenie i wysokie kwalifikacje są gwarancją uzyskania pożądanego poziomu wiedzy oraz umiejętności.

Dobrą formą szkolenia z zakresu sztuk walki i zdobywania wiedzy na jej temat są obozy sportowe organizowane przez nasz ośrodek. Uczestnictwo w takim wyjeździe zapewnia przede wszystkim intensywną naukę Krav Magi, a ponadto świetną zabawę i możliwość poznania ciekawych ludzi.

Wszystkich zainteresowanych z Radomia i okolic serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Artykuły

Radomskie Centrum Krav-Maga – na czym polega trening?
Radomskie Centrum Krav-Maga – na czym polega trening?
Krav maga to technika samoobrony, która polecana jest wszystkim pragnącym czuć się bezpiecznie. Dowiedz się, czym jest krav maga i jak wygląda trening.

Kontakt

Kontakt Krav-Maga Radomskie Centrum Dariusz Kołodziej

Krav-Maga Radomskie Centrum Dariusz Kołodziej, Radom

Opinie (0)

Opinie o firmie Krav-Maga Radomskie Centrum Dariusz Kołodziej


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.