Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6793091436
REGON: 12280836000000
KRS: 0000452212
Rok założenia:
2013

Polecane oferty

Aktywna Przestrzeń w Oświęcimiu to strefa ruchu i zabawy, w której prowadzimy indywidualne i grupow...
Przede wszystkim zajmujemy się prowadzeniem stadniny koni. W jej ramach pielęgnujemy wiele koni ora...
Prowadzimy treningi judo zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych. Realizowane przez nas zajęcia to...
Jujitsu jest jedną z najstarszych sztuk walki, z której czerpią też inne systemy samoobrony. Japońs...

O firmie

Krakowska Akademia Spotu od ponad 20 lat szkoli mistrzów Polski i Europy w sztukach walki. Prowadzi zajęcia dla dzieci i osób dorosłych w zakresie kickboxingu, karate pełnokontaktowego, a także samoobrony oraz treningu personalnego. Właścicielem akademii jest Dominik Rzepka — mistrz świata, 3-krotny mistrz Europy, wielokrotny mistrz Polski i zwycięzca zawodów Pucharu Polski w karate, trener II klasy karate, 4 Dan, licencjonowany instruktor kickboxingu, ćwiczeń siłowych, pływania, snowboardu, windsurfingu, młodszy ratownik WOPR, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego i krakowskiej AWF.

Oferta

Kadrę Krakowskiej Akademii Sportu stanowią licencjonowani instruktorzy głównie karate z doświadczeniem zawodniczym i wieloma sukcesami. Zajęcia odbywają się w przystosowanych salach na terenie Krakowa, a także podczas wyjazdowych obozów treningowych.

Główna propozycja akademii to nauka karate pełnokontaktowego lub w lekkim kontakcie oraz kickboxingu dla dzieci i osób dorosłych od poziomu początkującego do bardzo zaawansowanego. W ramach niej kursanci poznają nie tylko podstawowe techniki walki, ale też nabywają wiedzę i umiejętności związane z przygotowaniem fizycznym, treningiem siłowym i wytrzymałościowym, przygotowaniem mentalnym oraz wieloma innymi aspektami sztuk walki. Doświadczeni instruktorzy proponują również specjalne przygotowanie zawodnicze do udziału w zawodach na różnym szczeblu.

Akademia prowadzi również kursy samoobrony z elementami karate i kickboxingu dla osób, które chcą poczuć się bardziej bezpiecznie.

Ponadto w Krakowskiej Akademii Sportu osoby chętne skorzystać mogą z indywidualnego treningu pod okiem trenera personalnego, które obejmuje zarówno ćwiczenia, jak i indywidualnie opracowaną dietę oraz trening motywacyjny.

Więcej szczegółowych informacji uzyskać można na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Krakowska Akademia Sportu

Krakowska Akademia Sportu, Kraków

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Krakowska Akademia Sportu


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.