No sport no life! Trenuj z nami
No sport no life! Trenuj z nami, Krakowska Akademia Sportu, Kraków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6793091436
REGON: 12280836000000
KRS: 0000452212
Rok założenia:
2013

O firmie

Krakowska Akademia Spotu od ponad 20 lat szkoli mistrzów Polski i Europy w sztukach walki. Prowadzi zajęcia dla dzieci i osób dorosłych w zakresie kickboxingu, karate pełnokontaktowego, a także samoobrony oraz treningu personalnego. Właścicielem akademii jest Dominik Rzepka — mistrz świata, 3-krotny mistrz Europy, wielokrotny mistrz Polski i zwycięzca zawodów Pucharu Polski w karate, trener II klasy karate, 4 Dan, licencjonowany instruktor kickboxingu, ćwiczeń siłowych, pływania, snowboardu, windsurfingu, młodszy ratownik WOPR, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego i krakowskiej AWF.

Oferta

Kadrę Krakowskiej Akademii Sportu stanowią licencjonowani instruktorzy głównie karate z doświadczeniem zawodniczym i wieloma sukcesami. Zajęcia odbywają się w przystosowanych salach na terenie Krakowa, a także podczas wyjazdowych obozów treningowych.

Główna propozycja akademii to nauka karate pełnokontaktowego lub w lekkim kontakcie oraz kickboxingu dla dzieci i osób dorosłych od poziomu początkującego do bardzo zaawansowanego. W ramach niej kursanci poznają nie tylko podstawowe techniki walki, ale też nabywają wiedzę i umiejętności związane z przygotowaniem fizycznym, treningiem siłowym i wytrzymałościowym, przygotowaniem mentalnym oraz wieloma innymi aspektami sztuk walki. Doświadczeni instruktorzy proponują również specjalne przygotowanie zawodnicze do udziału w zawodach na różnym szczeblu.

Akademia prowadzi również kursy samoobrony z elementami karate i kickboxingu dla osób, które chcą poczuć się bardziej bezpiecznie.

Ponadto w Krakowskiej Akademii Sportu osoby chętne skorzystać mogą z indywidualnego treningu pod okiem trenera personalnego, które obejmuje zarówno ćwiczenia, jak i indywidualnie opracowaną dietę oraz trening motywacyjny.

Więcej szczegółowych informacji uzyskać można na stronie internetowej.

Artykuły

Ruch to zdrowie, czyli dlaczego warto uprawiać sport w Krakowskiej Akademii Sportu?
Ruch to zdrowie, czyli dlaczego warto uprawiać sport w Krakowskiej Akademii Sportu?
Aktywność fizyczna, uprawiania sportu i prowadzenie zdrowego trybu życia jest możliwe dzięki Krakowskiej Akademii Sportu. Sprawdź, co zyskasz dzięki treningom.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Krakowska Akademia Sportu

Krakowska Akademia Sportu, Kraków

Opinie (0)

Opinie o firmie Krakowska Akademia Sportu