Tłumaczenia zwykłe i przysięgłe z języka szwedzkiego
Tłumaczenia zwykłe i przysięgłe z języka szwedzkiego, Kot Katarzyna, Gdańsk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5832088410
REGON: 191029254
Rok założenia:
1996

O firmie

Katarzyna Kot jest tłumaczem przysięgłym języka szwedzkiego. Jej biuro znajduje się w Gdańsku. Działalność prowadzi nieprzerwanie od 1996 roku.

Oferta

Katarzyna Kot posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Zajmuje się tłumaczeniem wszelkich dokumentów z języka szwedzkiego na polski i odwrotnie. Fachowa wiedza pozwala na świadczenie usług najwyższej jakości. Specjalizuje się w tłumaczeniu tekstów zwykłych oraz specjalistycznych, dotyczących między innymi prawa, ekonomii i techniki. Tłumaczka posiada kwalifikacje niezbędne do realizacji tego typu usług. Ma uprawnienia tłumacza przysięgłego. Preferuje indywidualne podejście do każdego klienta i wykonuje:
  • tłumaczenia naukowe
  • tłumaczenia biznesowe
  • tłumaczenia ustne
  • tłumaczenia aktów
  • tłumaczenia prawne
  • tłumaczenia szwedzkiego
  • tłumaczenia języka angielskiego
Katarzyna Kot zapewnia Państwu rzetelność i przede wszystkim profesjonalizm podczas realizacji zleceń. Gwarantuje zgodność tekstu tłumaczonego z oryginałem. Każdy przetłumaczony tekst podpisuje własnoręcznie, dzięki czemu mają Państwo pewność, że jest to praca wykonana przez specjalistę-tłumacza. Ma do zaoferowania szeroki wybór usług dotyczących tłumaczeń pisemnych oraz konferencyjnych.

Więcej informacji dotyczących działalności Katarzyny Kot otrzymają Państwo pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt Kot Katarzyna

Kot Katarzyna, Gdańsk

Opinie (1)

Opinie o firmie Kot Katarzyna

Średnia ocen

4.0

Opinie użytkowników

Zenga
Zenga
4.0
04.07.2020
Pani Katarzyna to prawdziwy ekspert w swojej dziedzinie. Ma ogromną wiedzę i doskonale zna się na rzeczy. Jak najbardziej polecam.