Dodatkowe dane

Branża:

Polecane oferty

Nasz ośrodek agroturystyczny znajduje się w malowniczej krainie, w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora...
Jeśli marzą Państwo o wypoczynku w rodzinnym gronie na łonie natury, zachęcamy do zapoznania się z ...
Nasze gospodarstwo agroturystyczne to idealne miejsce do odpoczynku od miejskiego zgiełku, obcowani...
Olchowy Młyn jest zabytkiem kultury materialnej z XVIII wieku. W młynie przerabiane było zboże na ś...

O firmie

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Naćmierz w województwie zachodniopomorskim. Korespondencyjny kod pocztowy to: 73-153 Naćmierz. Firmę odnajdziesz korzystając ze współrzędnych geograficznych GPS: 54.50868N, 16.57708E. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie dotyczące świadczonych przez firmę usług to: j.lichacy@gmail.com. "Kopytkowo. Gospodarstwo agroturystyczne" to firma działająca w branży Agroturystyka.

"Kopytkowo. Gospodarstwo agroturystyczne" w swojej ofercie udostępnia dostosowane do indywidualnych potrzeb pokoje jedno lub kilku osobowe, a także zapewnia szeroki wachlarz potraw z kuchni regionalnej. Dodatkowym atutem są walory turystyczne i krajoznawcze oferowane przez okolicę, dzięki czemu pobyt w miejscowości Naćmierz jest relaksującym wypoczynkiem powiązanym z aktywnym spędzaniem wolnego czasu.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Więcej informacji dotyczących produktów lub usług dostępnych w firmie uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu: 59 810 97 21.

Kontakt

Kontakt Kopytkowo. Gospodarstwo agroturystyczne

Kopytkowo. Gospodarstwo agroturystyczne, Naćmierz

Opinie (0)

Opinie o firmie Kopytkowo. Gospodarstwo agroturystyczne