przyjazna Budowlane materiały - kamień, kruszywa, Kopalnie Kruszyw Wiśniewscy Danuta Wiśniewska, Chodzież

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 17:00
Wt.
07:00 - 17:00
Śr.
07:00 - 17:00
Cz.
07:00 - 17:00
Pt.
07:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7640054600
REGON: 570515139
Rok założenia:
1989

O firmie

Jako Kopalnie Kruszyw Wiśniewscy działamy w branży od ponad 40 lat, zajmując się wydobyciem i sprzedażą kruszyw na okoliczne place budowy. Znajdujemy się w Chodzieży, w województwie wielkopolskim. Swoją ofertę kierujemy do klientów prywatnych oraz firm.

Oferta

Działamy jako kopalnie kruszyw naturalnych, pozyskując między innymi piasek, żwir, pospółkę, kruszywa granitowe, podsypkę i nie tylko. Zaopatrujemy w nie okoliczne budowy dróg i obiektów, zapewniając przy tym korzystne ceny.

Poza wydobyciem i sprzedażą kruszyw możemy swoim klientom zaoferować też:
  • transport materiałów sypkich wywrotką,
  • rozładunek piasku i żwiru we wskazanym miejscu,
  • transport maszyn lawetą niskopodwoziową,
  • wynajem koparek i koparko-ładowarek wraz z operatorem.
Dysponujemy ciężkim sprzętem budowlanym, którym wykonujemy między innymi prace ziemne. Do naszych zadań należy niwelacja terenu, wykonanie wykopów pod fundamenty, instalacje, przyłącza, szamba, oczka wodne, ekologiczne oczyszczalnie ścieków, ogrodzenia i nie tylko. Możemy zaoferować również korytowanie pod drogi i przygotowanie terenu pod położenie kostki brukowej.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który obsługują doświadczeni operatorzy z doświadczeniem i uprawnieniami. Poza tym stawiamy na jakość usług i wykonanie zleceń w ustalonym terminie.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego z Kopalniami Kruszyw Wiśniewscy oraz zajrzenia na naszą stronę internetową.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Kopalnie Kruszyw Wiśniewscy Danuta Wiśniewska

Kopalnie Kruszyw Wiśniewscy Danuta Wiśniewska, Chodzież

Opinie (0)

Opinie o firmie Kopalnie Kruszyw Wiśniewscy Danuta Wiśniewska


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.