Szybko lokalizujemy usterki i wymieniamy wadliwe części
Szybko lokalizujemy usterki i wymieniamy wadliwe części, Kontny Elektronik Service sp.j., Krapkowice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 18:00
Wt.
10:00 - 18:00
Śr.
10:00 - 18:00
Cz.
10:00 - 18:00
Pt.
10:00 - 18:00
Sb.
10:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7561746798
REGON: 531415477
KRS: 0000301325
Rok założenia:
2008

O firmie

Firma Kontny Electronic Service mieści się w Krapkowicach, w województwie opolskim. Działa w branży elektronicznej i specjalizuje się w serwisie urządzeń komputerowych. Została założona w 1999 roku i funkcjonuje na rynku jako spółka. Jej właścicielami są Andrzej Kontny i Krzysztof Kontny.

Oferta

Awaria sprzętu elektronicznego to zawsze duży kłopot dla właściciela, dlatego warto wiedzieć, gdzie znajduje się najlepszy serwis. W Kontny Elektronik Service zyskują Państwo pewność szybkiej i profesjonalnej pomocy. Firma zatrudnia doświadczonych serwisantów, dysponuje specjalistycznymi narzędziami i dużym zasobem części zamiennych. Fachowcy precyzyjnie diagnozują usterki i je usuwają. Dotyczy to zarówno uszkodzonych podzespołów elektronicznych, ale również błędów w oprogramowaniu. W ramach prowadzonej działalności serwisanci zajmują się naprawą komputerów stacjonarnych, monitorów, laptopów, notebooków, konsol oraz innych urządzeń biurowych. Można do nich zaliczyć drukarki, kserokopiarki i aparaty telefoniczne.

Zakres serwisu prowadzonego w Kontny Elektronik Service obejmuje takie czynności jak:
  • odzyskiwanie danych
  • konfiguracja systemów operacyjnych
  • naprawa matryc
  • naprawa baterii
  • naprawa złączy
  • wymiana matryc
  • wymiana baterii w laptopach
Dodatkowo firma sprzedaje nowy i poleasingowy sprzęt komputerowy i biurowy oraz części elektroniczne. Są to między innymi tranzystory, układy scalone, procesory, baterie i przewody.

Uzupełnieniem oferty jest serwis sprzętu RTV do odbioru telewizji naziemnej i satelitarnej, a także sprzedaż urządzeń służących do oglądania telewizji na kartę. W siedzibie firmy można również doładować telewizję na kartę.

Po więcej informacji dotyczących Kontny Elektronik Service najlepiej udać się na stronę internetową lub zadzwonić pod podany numer telefonu.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Kontny Elektronik Service sp.j.

Kontny Elektronik Service sp.j., Krapkowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Kontny Elektronik Service sp.j.