O firmie

"Konsulat Generalny Chińskiej Republiki Ludowej w Gdańsku" reprezentuje interesy państwa poza jego granicami oraz wspiera dwustronną współpracę pomiędzy danymi krajami. Celem jest rozwijanie wzajemnych stosunków w szczególności w obszarze kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym.

"Konsulat Generalny Chińskiej Republiki Ludowej w Gdańsku" jest usytuowana w miejscowości Gdańsk przy ulicy al. Grunwaldzka 1. Kod pocztowy niezbędny w kontaktach korespondencyjnych to: 80-236 Gdańsk.

Pracownicy placówki zapewniają pomoc obywatelom swojego kraju, zarówno tym, którzy przybywają do Polski w celach turystycznych bądź biznesowych, jak i mieszkającym na terenie naszego kraju. "Konsulat Generalny Chińskiej Republiki Ludowej w Gdańsku" ma obowiązek udzielania pełnych informacji polskim obywatelom, którzy planują wyjazd turystyczny oraz mają na celu nawiązanie współpracy gospodarczej.

Zapraszamy do telefonicznego kontaktu pod numerem: 58 340 26 26. Można również skontaktować się z nami poprzez e-mail: china@consulate.gda.pl.
Branża

Ambasady, konsulaty

Jesteś właścicielem?

Aktualizuj dane
Ostatnia aktualizacja: 2015-05-15 13:13:00

Opinie (0)