przyjazna Sportowe artykuły, sprzęt, Konsul Puchary medale i dyplomy sportowe, Czeladź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6443021719
Rok założenia:
2008

O firmie

Firma Konsul Trofea Sportowe znajduje się w Czeladzi, w województwie śląskim. Jesteśmy renomowanym dystrybutorem trofeów sportowych z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku. Naszą firmą zarządza Sandrine Kosnicki.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Żadna impreza sportowa czy też zawody, bez względu na ich rangę bądź charakter amatorski lub profesjonalny, nie może się obyć bez trofeów dla zwycięzców albo pamiątek uczestnictwa. Na rynku jest bardzo dużo produktów słabej jakości, które mogą wpłynąć negatywnie na odbiór całego wydarzenia. Firmę Konsul stworzyliśmy z myślą o pomocy organizatorom imprez w dostarczaniu tak specyficznych wyrobów, odróżniających się wysoką jakością wykonania i atrakcyjną ceną.

Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, a także przedsiębiorstw, instytucji, szkół, komitetów oraz innych podmiotów odpowiedzialnych za organizację wydarzeń, w których przyznawane są trofea sportowe. W naszym asortymencie znajdują się między innymi:
  • puchary sportowe,
  • statuetki sportowe,
  • medale sportowe,
  • puchary szklane,
  • statuetki szklane,
  • zestawy statuetek,
  • zestawy pucharów,
  • puchary ceramiczne,
  • pamiątki z obrony dyplomu.
Dostarczamy również kotyliony, pinsy i buttony wykonywane według indywidualnego projektu. Zapewniamy najwyższą precyzję usług w zakresie grawerowania pucharów. Realizujemy projekty związane z tworzeniem podziękowań na szkle lub metalu.

Jeśli klienci nie znajdą w naszej ofercie wzoru, który by ich satysfakcjonował, zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia indywidualnego projektu.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty charakteryzowały się wysoką jakością wykonania i sprawiały, że ten, kto je otrzyma, będzie mógł je z dumą prezentować.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Konsul w Czeladzi.

Wideo

Kontakt

Kontakt Konsul Puchary medale i dyplomy sportowe

Konsul Puchary medale i dyplomy sportowe, Czeladź

Opinie (0)

Opinie o firmie Konsul Puchary medale i dyplomy sportowe


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.