Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6931930537
REGON: 390761410
Rok założenia:
2010
Branża:

O firmie

Siedziba pracowni Konstruktor zlokalizowana jest w Głogowie, na terenie województwa dolnośląskiego. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 2000 roku. Mamy bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Osobami decyzyjnymi i zarządzającymi są Marek Raczkowski oraz Jacek Szczurek.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności pracowni Konstruktor są usługi projektowe. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze najlepszych rozwiązań. W naszej ofercie można znaleźć opracowywanie projektów indywidualnych. Podejmiemy się zaprojektowania domów mieszkalnych, hal przemysłowych i magazynowych, a także budynków wolnostojących. Pomożemy w załatwieniu wszelkich formalności. Uzupełnienie naszej oferty stanowią projekty rozbudowy oraz kosztorysy.

Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem. Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która służy fachowym doradztwem. Zapewniamy pełen profesjonalizm. Gwarantujemy rzetelność i terminowość. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty pracowni projektowej Konstruktor.

Kontakt

Kontakt Konstruktor pracownia projektowa Biuro projektowe Marek Raczkowski, Jacek Szczurek

Konstruktor pracownia projektowa Biuro projektowe Marek Raczkowski, Jacek Szczurek, Głogów

Opinie (0)

Opinie o firmie Konstruktor pracownia projektowa Biuro projektowe Marek Raczkowski, Jacek Szczurek