Szkolenia BHP dla pracowników i pracodawców
Szkolenia BHP dla pracowników i pracodawców, Konsorcjum Bhp Ewa Chyrchel, Racibórz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6391770394
REGON: 360597358
Rok założenia:
2015
Branża:

O firmie

Konsorcjum Bhp Ewa Chyrchel ma siedzibę w Raciborzu, na terenie województwa śląskiego. Firma została założona w roku 2015 i oferuje usługi z zakresu bhp - usługi. Możemy poszczycić się bogatym doświadczeniem i wykwalifikowaną kadrą.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie dodatkowych pytań - do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi pracownicy udzielą szczegółowych informacji o naszych usługach oraz aktualnych cenach.

Oferta

Bezpieczeństwo i higiena pracy to ważne aspekty w każdej firmie, na której ceni się dobro pracowników i jakość usług. Jeżeli szukasz kompleksowej obsługi BHP, dobrze trafiłeś. Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu kompletnych rozwiązań w zakresie BHP dla firm różnej wielkości i z różnych branż.

Rozpoczynając od szkoleń BHP dla pracowników, oferujemy zarówno szkolenia wstępne, jak i szkolenia okresowe. Dzięki temu Twoi pracownicy zawsze będą na bieżąco z obowiązującymi przepisami i zasadami. To jednak nie wszystko, bo jeśli jesteś pracodawcą, mamy dla Ciebie specjalne pakiety szkoleń BHP, które dostosowane są do konkretnych potrzeb i wymogów.

Oprócz tego nasza oferta obejmuje również szkolenia przeciwpożarowe i tworzenie instrukcji pożarowych. To, co nas wyróżnia to nie tylko szeroki wachlarz usług, ale także indywidualne podejście do klienta. Dlatego zatrudniamy doświadczonych inspektorów BHP, którzy dokładnie przeanalizują Twoją firmę, by zaproponować optymalne rozwiązania.

W sumie, jeśli zależy Ci na fachowej obsłudze BHP, niezależnie od tego czy jesteś pracownikiem, czy pracodawcą, mamy dla Ciebie pełen pakiet usług. Nie czekaj, bo bezpieczeństwo nie może czekać.

Wideo

Kontakt

Kontakt Konsorcjum Bhp Ewa Chyrchel

Konsorcjum Bhp Ewa Chyrchel, Racibórz

Opinie (0)

Opinie o firmie Konsorcjum Bhp Ewa Chyrchel


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.