Doradztwo prawne dla przedsiębiorstw
Doradztwo prawne dla przedsiębiorstw, Konrad Jaeschke Kancelaria Radcy Prawnego, Zamość

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9222694315
Rok założenia:
2013
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Nasza Kancelaria Radcy Prawnego rozpoczęła swoją działalność w 2011 roku. Jej siedziba mieści się w Zamościu, na terenie województwa lubelskiego. Właścicielem jest Konrad Jaeschke.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest doradztwo prawne. Specjalizujemy się między innymi w prawie rodzinnym, karnym i spadkowym, a także w prawie pracy, prawie nieruchomości, upadłości i odszkodowaniach.

Prowadzimy sprawy rozwodowe, o ustalenie opieki nad dzieckiem, podział majątku i obowiązki alimentacyjne. Zajmujemy się postępowaniami sądowymi o stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek oraz związanych z dziedziczeniem na podstawie testamentu. Klientów reprezentujemy też w kwestii uzyskania odszkodowań z wypadków komunikacyjnych, z wypadków przy pracy, z wypadków w rolnictwie i innych.

Jeśli chodzi o prawo pracy, możemy zaproponować przechowywanie dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy, bieżącą prawną obsługę pracodawców oraz przygotowywanie regulaminów obowiązujących u pracodawcy. Dodatkowo prowadzimy postępowania pojednawcze i reprezentujemy w takich postępowaniach zarówno pracodawcę, jak i pracownika.

Zapewniamy też obsługę prawną przedsiębiorców. Oferujemy:
  • pomoc w wyborze odpowiedniej formy prowadzenia działalności gospodarczej,
  • przekształcenia form prawnych działalności,
  • rejestracje zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym,
  • składanie sprawozdań finansowych spółek,
  • likwidacje spółek,
  • doradztwo w zakresie przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • podwyższanie kapitału zakładowego spółek.
Reprezentujemy przedsiębiorców i osoby fizyczne, które nie prowadzą działalności gospodarczej w postępowaniu upadłościowym. Pomagamy w gromadzeniu dokumentacji niezbędnej do przygotowania wniosku o ogłoszenie upadłości, przygotowujemy wnioski o ogłoszenie upadłości oraz reprezentujemy klienta w postępowaniu.

W zakresie nieruchomości specjalizujemy się w analizie stanu prawnego nieruchomości, przygotowywaniem umów najmu i reprezentacji klienta w postępowaniu wieczystoksięgowym, o podział majątku i negocjacjach.

Szczegóły zamieszczone są na stronie internetowej.

Artykuły

Wybór formy prowadzenia działalności gospodarczej podczas jej zakładania może być trudną decyzją. Dlatego bardzo istotne jest zrozumienie różnic pomiędzy nimi.
Kiedy warto skorzystać z usług Radcy Prawnego Konrada Jaeschke?
Kiedy warto skorzystać z usług Radcy Prawnego Konrada Jaeschke?
Szukasz doświadczonego i rzetelnego prawnika? Skorzystaj z usług Kancelarii Radcy Prawnego Konrada Jaeschkego, oferującą szeroki zakres usług prawniczych.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Konrad Jaeschke Kancelaria Radcy Prawnego

Konrad Jaeschke Kancelaria Radcy Prawnego, Zamość

Opinie (0)

Opinie o firmie Konrad Jaeschke Kancelaria Radcy Prawnego


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.