Sprzedaż i wynajem worków BIG BAG
Sprzedaż i wynajem worków BIG BAG, Konbrud . Kontenery , Big Bag , Bhp., Gdańsk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9570463500
Rok założenia:
2018

O firmie

Siedziba firmy Konbrud zlokalizowana jest w Gdańsku, jednak obszar działalności naszej firmy obejmuje teren całego Trójmiasta i okolic. Specjalizujemy się w usługach HDS. Działalność rozpoczęliśmy w 1987 roku. Właścicielem firmy jest Adam Andrzejczak.

Oferta

Podstawowym przedmiotem działalności naszej firmy jest wywóz śmieci i gruzu. Możemy Państwu zaproponować również wywóz odpadów budowlanych. Prowadzimy wynajem kontenerów i zsypów do gruzu. Ponadto w naszym asortymencie znaleźć można worki BIG BAG, które są przydatne w wywozie gruzu i ziemi, odpadów zielonych, a także tych nieczystości i przedmiotów, które znajdują się w garażu bądź innym wilgotnym miejscu. Prowadzimy sprzedaż, jak również wynajem worków BIG BAG.

Firma wyposażona jest w nowoczesne i specjalistyczne samochody, dzięki którym możemy podjąć się transportu nie tylko śmieci i gruzu, ale również piasku, żwiru, betonu i tym podobnych. Kolejną usługą, jaką świadczy firma Konbrud, jest odśnieżanie różnego rodzaju miejsc oraz mechaniczne zamiatanie. Zdajemy sobie sprawę, jak ciężką i męczącą czynnością jest odśnieżanie terenu. Nasza firma wyręczy Państwa z tego obowiązku. Oferujemy odśnieżanie placów, parkingów, chodników oraz ulic, a także późniejszy wywóz śniegu. Ciekawym rozwiązaniem jest również mechaniczne czyszczenie terenu.

Ponadto zajmujemy się dostawami zaopatrzenia BHP. Na naszej stronie internetowej możecie Państwo znaleźć sklep internetowy, w którym oferujemy różnego rodzaju odzież i akcesoria ochronne, jak również chemię i narzędzia, takie jak na przykład szczypce, nasadki i poziomice.

Nasza doświadczona i wykwalifikowana kadra pracownicza zapewnia usługi na najwyższym poziomie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Pomożemy oraz fachowo doradzimy Państwu w wyborze odpowiedniego produktu lub usługi, która spełni Państwa potrzeby i oczekiwania. Firma Mariana Andrzejczaka jest gwarancją rzetelności i terminowości wykonywania zleceń.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny bądź poprzez wiadomość e-mail. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej i do skorzystania z oferty naszej firmy.

Zapraszamy do współpracy!

Artykuły

Nie wiesz co zrobić z odpadami budowlanymi? Wynajmij firmę, która zajmuje się ich profesjonalnym wywozem!
Nie wiesz co zrobić z odpadami budowlanymi? Wynajmij firmę, która zajmuje się ich profesjonalnym wywozem!
Prace budowlane i porządki w ogrodzie sprzyjają zbieraniu zbędnych przedmiotów i gromadzeniu odpadów. Wynajmij specjalne kontenery i pozbądź się ich!

Kontakt

Kontakt Konbrud . Kontenery , Big Bag , Bhp.

Konbrud . Kontenery , Big Bag , Bhp., Gdańsk

Opinie (2)

Opinie o firmie Konbrud . Kontenery , Big Bag , Bhp.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Michał
Michał
5.0
24.11.2022
Profesjonalne podejście do klienta, doradztwo. Szybka realizacja usługi.
Alicja K.
Alicja K.
5.0
03.06.2022
Szybka i solidna realizacja zamówienia, wywozu odpadów w workach BIG BAG. Miła i profesjonalna obsługa, zarówno w kontakcie z biurem jak z kierowcą.