Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8651500989
REGON: 830411427
Rok założenia:
1998

O firmie

Firma Komputer-Lan oferuje swoim Klientom realizację profesjonalnych usług z zakresu informatyki i sieci teleinformatycznych. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Jan Oleksak, a jego siedziba znajduje się w Jarocinie, na terenie województwa podkarpackiego. Nasze usługi świadczymy od 1998 roku. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy.

Certyfikaty i dyplomy

Jesteśmy partnerem firmy Legrand, Molex, Veracomp oraz ABCData, Dipol, Fibrain, BKT, A-Lan

Oferta

Firma Komputer-Lan specjalizuje się w zakresie kompleksowej obsługi sieci informatycznych, a także sieci teleinformatycznych. Dzięki wieloletniej obecności na rynku jesteśmy dziś prawdziwym specjalistami w naszej branży. Na przestrzeni lat nauczyliśmy się także odpowiadać na Państwa potrzeby, nawet te najbardziej wymagające. Nie ma dla nas zadania niemożliwego.

Usługi firma kieruje zarówno do osób prywatnych, jak i firm oraz przedsiębiorstw. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i sumienny. Powierzone zadania realizujemy terminowo. Zapewniamy także stałą pomoc i atrakcyjne ceny.
Na nasz personel składają się wysoce wyszkolone, rzetelne i odpowiedzialne osoby z pasją do pracy.

W ofercie mamy:
  • projektowanie nowych sieci elektrycznych,
  • wykonywanie sieci w pełnym zakresie,
  • serwis i nadzór techniczny,
  • serwerowanie,
  • pomiary linii światłowodowych,
  • dynamiczne pomiary sieci.
Dopełnienie oferty stanowi zakładanie systemów monitoringu. W salonie mogą Państwo nabyć komputery, monitory, drukarki oraz innego rodzaju urządzenia biurowe. Oferowane przez nas urządzenia pochodzą od znanych i cenionych producentów.

Zapraszamy do kontaktu z firmą „Komputer-Lan” z siedzibą w Jarocinie.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Komputer-Lan Jan Oleksak

Komputer-Lan Jan Oleksak, Jarocin

Opinie (0)

Opinie o firmie Komputer-Lan Jan Oleksak