Generalne remonty mieszkań i domów
Generalne remonty mieszkań i domów , Kompleksowe Remonty Efekt Nataliia Pletkievich, Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7252177983

O firmie

Jako firma remontowa pod nazwą EFEKT zajmujemy się kompleksowymi remontami mieszkań, domów, a także obiektów firmowych. Właścicielką naszej działalność jest Nataliia Pletkievich. Realizacje wykonujemy w Łodzi oraz w jej okolicy.

Oferta

Wykończenie swojego własnego mieszkania często wiąże się z wieloma wizytami w sklepach budowlanych, decyzją o kolorze ścian, czy też meblach oraz dodatkach. Jednak, aby inwestycja spełniła Państwa oczekiwania należy podjąc wspólpracę z profejslonalną firma budowlaną jaką jesteśmy.

W naszej ofercie znajdą Państwo takie usługi jak między innymi:
  • tapetowanie,
  • szpachlowanie,
  • malowanie,
  • montaż podłogi,
  • biały montaż,
  • układanie glazury, terakoty i gresu,
  • układanie kamienia architektonicznego i dekoracyjnego.
Co więcej, wykwalifikowana kadra pracownicza, to osoby posiadające bardzo duże doświadczenie w poszczególnych etapach budowy. Aby zapewnić naszym Klientom kompleksowe usługi, wprowadziliśmy do oferty przeróbki wodno-kanalizacyjne, a także przeróbki elektryczne.

Wykonamy na Państwa życzenie sufity podwieszane oraz ściany i zabudowy z płyt kartonowo-gipsowych oraz z ytong. W zależności od Państwa potrzeb oraz oczekiwań jesteśmy w stanie wykonać zmiany konstrukcyjne. Co ważne, po wykonany remoncie nie zostawiamy Państwa z grubą warstwą kurzu i pyłu. Dokładnie czyścimy mieszkania. Uzupełnieniem naszej oferty jest umowa gwarancyjna ważna 3 lata.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, chętnie udzielimy Państwu szczegółowych informacji - firma EFEKT.

Artykuły

Mieszkanie pod klucz – co to znaczy?
Mieszkanie pod klucz – co to znaczy?
Zakup mieszkania: sprawdź, czym jest wykończenie mieszkania pod klucz i jakie usługi wchodzą jego w skład? Zalety zatrudnienia firmy remontowo-wykończeniowej.

Wideo

Kontakt

Kontakt Kompleksowe Remonty Efekt Nataliia Pletkievich

Kompleksowe Remonty Efekt Nataliia Pletkievich, Łódź

Opinie (6)

Opinie o firmie Kompleksowe Remonty Efekt Nataliia Pletkievich

Średnia ocen

4.2

Opinie użytkowników

Konrad
Konrad
5.0
17.01.2021
Bardzo sprawnie wyremontowali mi dwie łazienki. Nie ukrywam, że cena była bardzo atrakcyjna.
Edytka
Edytka
5.0
07.11.2020
Fachowcy znają się na remontach. Kompleksowa robota, jak najbardziej polecam!
Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
1.0
13.10.2020
Właściciel niekompetentny. Nie wykonuje swoich obowiązków mimo podpisanej umowy. Miał dokończyć swoje prace po wyznaczonym terminie co napisał w umowie i przestał odbierać telefon. Zanim podpiszesz umowę sprawdź NIP tego pana ilość długów też świadczy o firmie. Dochodzenie roszczeń może później nie mieć sensu. Jego słowom nie można wierzyć. Wg mnie nawet zdjęcia na stronie nie są z jego prac. Tan pracownik na jednej z fotografii raczej u niego nie pracuje. Ja go nie widziałem... Mówi to co klient chce usłyszeć. Dobrze się zastanów zanim zdecydujesz się na tą firmę. A umowa gwarancyjna to fikcja. Po prostu przestaje odbierać telefon
Fantastic
Fantastic
4.0
28.09.2020
Tapetowanie, malowanie, montaż okien i drzwi, a nawet instalacje elektryczne, nic nie stanowi dla nich problemu. Jak najbardziej polecam!
Laura
Laura
5.0
02.07.2020
To bardzo rzetelna firma remontowa. Warto powierzyć im renowacje pomieszczeń, znają się na swoim fachu.
siwy1983
siwy1983
5.0
24.05.2020
Układanie paneli podłogowych przebiegło bez zastrzeżeń. Bardzo dobra firma, która świadczy najwyższą jakość obsługi. Ponadto oferują bardzo konkurencyjne ceny.