Wykonywanie wyroków sądów w sprawach cywilnych
Wykonywanie wyroków sądów w sprawach cywilnych, Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym W Grajewie Grażyna Sosnowska, Grajewo

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:30 - 15:30
Wt.
07:30 - 15:30
Śr.
07:30 - 15:30
Cz.
07:30 - 15:30
Pt.
07:30 - 15:30
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7191075603
REGON: 451195951
Rok założenia:
2004
Branża:

O firmie

Nazywam się Grażyna Sosnowska i jestem Komornikiem Sądowym Przy Sądzie Rejonowym w Grajewie. Moja kancelaria komornicza również znajduje się w Grajewie w województwie podlaskim i działa od 2004 roku.

Oferta

Moim głównym profilem działalności jest realizacja orzeczeń sądowych związanych z roszczeniami pieniężnymi i niepieniężnymi. Jako komornik stosuję się do wszystkich przepisów prawnych zawartych w ustawie z 1997 roku o komornikach sądowych i egzekucji. Prowadzę czynności egzekucyjne i zabezpieczające. Do moich zadań należy między innymi:
 • zajęcie majątku dłużnika,
 • egzekucja alimentów,
 • spis inwentarza,
 • sporządzenie protokołu stanu faktycznego,
 • doręczanie zawiadomień sądowych,
 • doręczanie protestów i obwieszczeń,
 • doręczanie dokumentów o potwierdzeniu odbioru.
Prowadzę licytacje komornicze i nadzór nad publicznymi i dobrowolnymi licytacjami. Mogę wykonać postanowienie dotyczące zabezpieczenia spadku. Wykonuję rozstrzygnięcia sądów związanych z długami, czy roszczeniami cywilnymi. Poza tym do moich obowiązków należy również szukanie i zajmowanie majątków dłużników, z których środki zostają przekazane na poczet spłaty długu.

Więcej informacji na temat działania mojej kancelarii komorniczej w Grajewie można otrzymać po kontakcie telefonicznym.

Artykuły

Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym W Grajewie Grażyna Sosnowska – kim jest komornik i czym się zajmuje?
Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym W Grajewie Grażyna Sosnowska – kim jest komornik i czym się zajmuje?
Komornik Sądowy, np. przy Sądzie Rejonowym w Grajewie Grażyna Sosnowska, zgodnie z orzeczeniem sądu, może zająć świadczenia pieniężne dłużnika oraz jego majątek

Wideo

Kontakt

Kontakt Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym W Grajewie Grażyna Sosnowska

Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym W Grajewie Grażyna Sosnowska, Grajewo

Aktualności

 • komornik

  22.09.2022

  Po pomoc komorniczą zgłaszają się nie tylko klienci indywidualni, ale również instytucje państwowe, spółdzielnie, firmy i przedsiębiorstwa. Każdy osoba fizyczna i podmiot gospodarczy ma prawo ubiegać się o spłatę należności czy zwrot pożyczki. W takim też momencie sprawa trafia do sądu, a po wydaniu przez niego orzeczenia sprawą zajmuje się komornik.

  Więcej informacji
 • licytacje komornicze

  11.07.2022

  Jednym z obowiązków komornika jest zajmowanie nieruchomości i ruchomości dłużnika, a także organizowanie licytacji w celu ich spieniężenia. W przypadku odebrania nieruchomości przez komornika, automatycznie przestaje ona być własnością dotychczasowego właściciela, a pieniądze uzyskane z licytacji zostają przekazana na poczet zmniejszenia długu.

  Więcej informacji
 • należności

  13.05.2022

  Jesteś osobą, która od dłuższego czasu ma problem z odzyskaniem swoich należności? Dłużnik nie spłaca rat lub nie oddaje pożyczki? Masz prawo dochodzić swoich praw. Interwencja komornicza jest ostatecznością, której jednak nie należy się bać, bo pracownik zawsze działa na rzecz poszkodowanego w danej sytuacji.

  Więcej informacji

Opinie (13)

Opinie o firmie Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym W Grajewie Grażyna Sosnowska

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Mikołaj
Mikołaj
5.0
06.05.2022
Bardzo polecam tę kancelarię komorniczą. Pani Grażyna to osoba zaangażowana w sprawy klienta oraz z cierpliwością informująca o możliwościach, jakie ma się w związku z dłużnikiem, który nie spłaca od dawna należności. Sprawa oczywiście skończyła się w sądzie, dzięki czemu pani komornik mogła zająć się odzyskiwaniem zadłużenia.
Nikodem
Nikodem
5.0
14.03.2022
Komornik rozeznany jest w prawie i bardzo sprawnie przeprowadza egzekucję.
Aga
Aga
4.0
18.01.2022
Udało mi się odzyskać alimenty, właśnie dzięki tej Pani, polecam.
Miłosz
Miłosz
5.0
01.11.2021
Myślałem, że nigdy nie odzyskam pieniędzy, ale udało się, dzięki wsparciu Pani Grażyny Sosnowskiej. Jej działania polecam każdemu, kto nie może wygrać z dłużnikiem.
Wiktor
Wiktor
5.0
29.09.2021
Pani Sosnowska to osoba kompetentna, która zajęła konto bankowego mojemu dłużnikowi. Polecam jej metody, które są zgodne z prawem i skuteczne.
Antek
Antek
5.0
13.07.2021
Komornik świetnie zna się na przepisach i potrafi skutecznie ściągnąć długi.
Renata
Renata
5.0
22.05.2021
Komornik zna się na swoim fachu. Pani Sosnowska szybko przygotowała się do sprawy. Zapoznała się z dokumentami i odzyskała mój dług dzięki licytacji komorniczej.
Paula
Paula
5.0
15.03.2021
Tylko dzięki zaangażowaniu Pani Grażyny Sosnowskiej udało mi się nareszcie odzyskać dług. Naprawdę polecam.
Zuza
Zuza
5.0
14.01.2021
Świetna współpraca. Duża wiedza na temat prawa komorniczego i sprawne działanie. Tak mogę opisać usługi Pani Grażyny Sosnowskiej. To naprawdę świetny komornik.
Bogna
Bogna
4.0
23.11.2020
Komornik pomógł mi odzyskać mój dług. Wiedział co robić, aby szybko przeprowadzić cały proces windykacji.
Helka B.
Helka B.
5.0
15.09.2020
Niezwykła pomoc oraz duża znajomość litery prawa wpłynęła na szybkie rozwiązanie mojej sprawy o alimenty, na moją korzyść. Polecam tego komornika!
Kamil
Kamil
5.0
06.07.2020
Bardzo dobry komornik, który prowadził całą moją sprawę z dłużnikiem. Zajął nieruchomość i przeprowadził szybką licytację. Dzięki pomocy tej Pani odzyskałem swoje pieniądze.
emerytK
emerytK
5.0
31.05.2020
Komornik niezwykle skuteczny. Doskonale znający się na prawie. Dzięki niemu udało mi się odzyskać dług, o który walczyłem już chyba ponad rok, a tutaj w ciągu zaledwie miesiąca udało mi się odzyskać należności.