Sprzedaż kominków klasycznych i nowoczesnych
Sprzedaż kominków klasycznych i nowoczesnych, Kominki Wesołowski, Siedlec

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 17:00
Wt.
07:00 - 17:00
Śr.
07:00 - 17:00
Cz.
07:00 - 17:00
Pt.
07:00 - 17:00
Sb.
07:00 - 12:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6831458101
REGON: 852510193
Dodatkowe kontakty:

14 612 70 33

Rok założenia:
2001
Branża:

O firmie

Siedziba firmy Kominki Wesołowski znajduje się w Siedlcu, w powiecie bocheńskim, w województwie małopolskim. Przedsiębiorstwo Piotra Wesołowskiego specjalizuje się w produkcji i sprzedaży kominków i innych systemów grzewczych. Działa na rynku od 2001 roku.

Oferta

Kominek to konstrukcja, która nie tylko świetnie wygląda, ale również zapewnia odpowiedni poziom ciepła w pomieszczeniach. Firmą, która kompleksowo zajmuje się realizowaniem zamówień na kominki jest przedsiębiorstwo Wesołowski. Od lat projektuje ono i montuje klasyczne i nowoczesne systemy grzewcze. Kominki firmy są oparte o estetyczne obudowy i sprawdzone, dostarczane przez renomowanych producentów wkłady grzewcze. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia klienci otrzymują dokładnie to, czego potrzebują, w tym:
  • kominki z płaszczem wodnym
  • kominki z wkładem grzewczym
  • kominki wolnostojące
  • kominki zabudowane
  • kominki kaflowe
  • kominki grzewcze powietrzne
Wraz z kominkami wykonywane są całe systemy grzewcze oraz dostarczane są akcesoria kominkowe. Ponadto firma produkuje ogrodowe grille i wędzarnie. Dzięki kamiennym grillom miło spędzą Państwo wolny czas, a nawet słaba pogoda nie zepsuje grillowania. Z kolei wędzarnie przynoszą nowe możliwości każdemu, kto ceni sobie domowe wyroby. Wędzone mięsa i ryby z pewnością wejdą do Państwa menu w miejsce tych sklepowych.

Grille i wędzarnie są wytrzymałe i estetyczne, tak samo jak firmowe donice i kwietniki. Firma Wesołowski na zlecenie klientów projektuje betonowe lub kamienne konstrukcje tego rodzaju.

Więcej informacji o firmie Kominki Wesołowski oraz dodatkowe zdjęcia dokumentujące zrealizowane zlecenia znajdą Państwo na stronie internetowej.

Marki i specjalizacje

Firma korzysta z wkładów grzewczych takich marek jak Arkiane, Arysto, Bef, Godin, Hajduk, Kratki.pl oraz Spartherm i
Turbo Fonte.

Kontakt

Kontakt Kominki Wesołowski

Kominki Wesołowski, Siedlec

Opinie (0)

Opinie o firmie Kominki Wesołowski