Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7630014059
REGON: 570554642
Rok założenia:
1994

O firmie

Wyposażenie gastronomii, Komat Producent mebli i urządzeń ze stali nierdzewnej dla gastronomii, Romanowo Dolne Komat jest wiodącym producentem mebli i urządzeń ze stali nierdzewnej dla gastronomii. Od 1993 roku nieustannie rozwijamy się, wprowadzając na rynek nowe produkty i ulepszając już te istniejące. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu staliśmy się liderem rynku krajowego i europejskiego. Nasze wyroby znajdą Państwo w różnych zakątkach świata.

Siedziba firmy mieści się w Romanowie Dolnym, w województwie wielkopolskim. Zarządza nią Mieczysław Kozłowski.

Certyfikaty i dyplomy

Nasze wyroby powstają zgodnie z normą PN OH18N9/AISI304/1.430. Posiadają również świadectwo Państwowego Zakładu Higieny. Ponadto wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008, a w latach 2009 i 2013 otrzymaliśmy Gazele Biznesu. Mamy wiele certyfikatów i nagród, które są potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.

Oferta

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży mebli oraz urządzeń niezbędnych w kuchniach zbiorowego wyżywienia znajdujących się w takich obiektach, jak m.in. restauracje, bary czy stołówki. Nasza oferta obejmuje bogaty wybór typowych produktów. Dużą wagę przywiązujemy również do produkcji nietypowych mebli według indywidualnego zamówienia klienta. Nasi specjaliści pomogą Państwu zaprojektować optymalną przestrzeń kuchenną lub wydawczą.

Jakie są zalety mebli gastronomicznych oferowanych przez Komat?

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii nasze wyroby charakteryzują się ergonomicznością, niezawodnością i wysoką jakością wykonania. Liczne inwestycje umożliwiły nam stworzenie nowoczesnego parku maszynowego, dającego nieograniczone możliwości obróbki blach. Materiały najwyższej jakości ułatwiają utrzymanie mebli w czystości i wygodę użytkowania.

Kolejnym atutem naszych mebli do gastronomii jest materiał, z którego zostały wykonane. Wykorzystujemy najlepszej jakości stal nierdzewną i kwasoodporną, która idealnie się sprawdza podczas kontaktu z żywnością. Dzięki nam możliwa będzie inwestycja w wysokogatunkowe wyposażenie kuchni. Zapewniamy konkurencyjne ceny, funkcjonalność i trwałość.

o Na jakie cechy zwrócić uwagę wybierając wyposażenie dla gastronomii?

Ważne jest, aby urządzenia umożliwiały dłuższe zachowanie świeżości pokarmów oraz ich higieniczne przechowywanie. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie elementy wyposażenia profesjonalnej kuchni. Proponujemy Państwu:
  • stoły ze stali nierdzewnej otwarte i zabudowane
  • stoły chłodnicze
  • stoły ze zlewami oraz stoły do zmywarek
  • lady chłodnicze i lady cukiernicze
  • linie barowe
  • okapy gastronomiczne
  • szafy mroźnicze
  • półki do regałów gastronomicznych
  • regały magazynowe
  • zmywarki gastronomiczne
Oferujemy także szeroki asortyment urządzeń chłodniczych i grzewczych, w tym przede wszystkim bemarów stacjonarnych i jezdnych oraz witryn. W sprzedaży posiadamy cztery rodzaje kompletnych ciągów wydawczych. W ofercie posiadamy również elementy do zabudowy oraz rożnego rodzaju nadstawki.

Jakie są zalety mebli gastronomicznych oferowanych przez firmę Komat z Romanowa Dolnego?

Firma Komat, jako doświadczony producent mebli gastronomicznych gwarantuje szeroki wybór urządzeń i sprzętu niezbędnego w wyposażeniu gastronomicznym zarówno restauracji, barów, jak i w wyposażeniu hoteli. W firmie Komat można zakupić wiele akcesoriów kuchennych czy zlewozmywaków.

W jakich krajach użytkowane są meble gastronomiczne firmy Komat?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz dużej branżowej wiedzy stale poszerzaliśmy obszar swojej działalności. Obecnie jesteśmy liderem nie tylko na rynku krajowym, ale również europejskim i światowym. Nasze meble użytkowane są w lokalach gastronomicznych na całym świecie, np. w Anglii, Austrii, Szwecji, Rosji czy Dubaju.

Wszystkich zainteresowanym zakupem profesjonalnego wyposażenia gastronomii zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej naszej firmy z Romanowa Dolnego i poznania szczegółów oferty. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod podanym numerem telefonu oraz adresem e-mail. Pomożemy w doborze optymalnych do potrzeb rozwiązań.

Zapraszamy do współpracy z renomowanym producentem.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Komat Producent mebli i urządzeń ze stali nierdzewnej dla gastronomii

Komat Producent mebli i urządzeń ze stali nierdzewnej dla gastronomii, Romanowo Dolne

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Komat Producent mebli i urządzeń ze stali nierdzewnej dla gastronomii