Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7630014059
REGON: 570554642
Rok założenia:
1992

O firmie

Wyposażenie gastronomii, Komat Producent mebli i urządzeń ze stali nierdzewnej dla gastronomii, Romanowo Dolne Jesteśmy producentem mebli i urządzeń ze stali nierdzewnej dla gastronomii. Od 1993 roku rozwijamy się, oferując nowe produkty i ulepszając już te istniejące. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma Komat stała się liderem rynku krajowego oraz europejskiego. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Romanowie Dolnym, w województwie wielkopolskim. Właścicielem firmy jest Mieczysław Kozłowski.

Certyfikaty i dyplomy

Nasze wyroby powstają zgodnie z normą PN OH18N9/AISI304/1.430. Mamy również świadectwo Państwowego Zakładu Higieny. Ponadto wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008, a w latach 2009 i 2013 otrzymaliśmy Gazele Biznesu.

Oferta

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży mebli oraz urządzeń niezbędnych w kuchniach zbiorowego wyżywienia, znajdujących się w takich obiektach, jak m.in. restauracje, bary, czy stołówki. Oprócz tego podejmujemy się wykonania nietypowych mebli na indywidualne zamówienia klientów. Pomożemy Państwu zaprojektować zarówno przestrzeń kuchenną, jak i wydawczą.

Jakie są zalety mebli gastronomicznych oferowanych przez firmę Komat w Romanowie Dolnym?

Meble gastronomiczne oferowane przez firmę Komat mają wiele zalet. Przede wszystkim charakteryzują się wysoką jakością wykonania. W swojej pracy używamy stali nierdzewnej oraz kwasoodpornej, która doskonale sprawdza się podczas kontaktu z żywnością. Dodatkowo meble są wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Meble firmy Komat użytkowane są w lokalach gastronomicznych na całym świecie, np. w Anglii, Austrii, Szwecji, Rosji lub Dubaju.

Na co należy zwrócić uwagę, wybierając wyposażenie dla gastronomii?

Wybierając meble dla gastronomii należy zwrócić uwagę na to, aby urządzenia umożliwiały dłuższe zachowanie świeżości pokarmów oraz ich higieniczne przechowywanie. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie elementy wyposażenia profesjonalnej kuchni. W ramach tego proponujemy:
  • stoły ze stali nierdzewnej otwarte i zabudowane,
  • stoły chłodnicze,
  • stoły ze zlewami oraz stoły do zmywarek,
  • lady chłodnicze i lady cukiernicze,
  • linie barowe,
  • okapy gastronomiczne,
  • szafy mroźnicze,
  • półki do regałów gastronomicznych,
  • regały magazynowe,
  • zmywarki gastronomiczne.
Zapewniamy, że dzięki oferowanym przez nas urządzeniom, przechowywanie żywności nie będzie stanowiło dla Państwa żadnego problemu.

Co stanowi uzupełnienie oferty przedsiębiorstwa Komat?

Uzupełnienie oferty przedsiębiorstwa Komat stanowi bogaty asortyment urządzeń chłodniczych i grzewczych, w tym przede wszystkim bemarów stacjonarnych oraz jezdnych, a także witryn. Prowadzimy sprzedaż czterech rodzajów kompletnych ciągów wydawczych. Ponadto dysponujemy elementami do zabudowy bądź nadstawki.

Gwarantujemy terminową realizację zleceń. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Wszystkich zainteresowanych zakupem profesjonalnego wyposażenia dla gastronomii, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty firmy Komat w Romanowie Dolnym. Zapraszamy do nawiązania współpracy.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Komat Producent mebli i urządzeń ze stali nierdzewnej dla gastronomii

Komat Producent mebli i urządzeń ze stali nierdzewnej dla gastronomii, Romanowo Dolne

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Komat Producent mebli i urządzeń ze stali nierdzewnej dla gastronomii