Profesjonalne przekłady ustne i pisemne z języka oraz na język niemiecki
Profesjonalne przekłady ustne i pisemne z języka oraz na język niemiecki, Kołodziej Krystyna Biuro Tłumaczeń, Tłumaczenia przysięgłe, Zakopane

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7361063712
REGON: 490295872
Rok założenia:
1993

O firmie

Nazywam się Krystyna Kołodziej i jestem doświadczonym tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego, który prowadzi swoje biuro tłumaczeń w Zakopanem od 1993 roku. Do każdego zleconego mi zadania podchodzę z pełnym profesjonalizmem oraz zaangażowaniem, dbając o wysoką jakość i kompleksową obsługę swoich klientów.

Oferta

Przedmiotem mojej działalności są kompleksowe tłumaczenia języka niemieckiego. Wykonuję zarówno tłumaczenia przysięgłe, jak i zwykłe. Oferuję tłumaczenia ustne i pisemne obejmujące m.in. tłumaczenia naukowe, tłumaczenia sądowe oraz tłumaczenia techniczne.

Zapewniam pełen profesjonalizm, zgodność merytoryczną oraz konkurencyjność cen. Wszystkie przekłady wykonuję zawsze terminowo i dokładnie, o czym świadczy liczne grono zadowolonych z moich usług klientów.

Jeśli poszukują Państwo doświadczonego tłumacza języka niemieckiego, to zachęcam do kontaktu, podczas którego odpowiem na każde pytanie dotyczące swojej oferty. Jestem pewna, że spełnię oczekiwania nawet najbardziej wymagającego zleceniodawcy.

Serdecznie zapraszam do biura tłumaczeń.

Kontakt

Kontakt Kołodziej Krystyna Biuro Tłumaczeń, Tłumaczenia przysięgłe

Kołodziej Krystyna Biuro Tłumaczeń, Tłumaczenia przysięgłe, Zakopane

Opinie (0)

Opinie o firmie Kołodziej Krystyna Biuro Tłumaczeń, Tłumaczenia przysięgłe