Dodatkowe dane

Branża:

Polecane oferty

W branży turystycznej prężnie działamy od dziesięciu lat. Przez ten czas znacznie poszerzyliśmy ofe...
Serdecznie zapraszamy do spędzenia urlopu w naszym gospodarstwie agroturystycznym. Niewątpliwym atu...
Nasza miejscowość znajduje się w malowniczej części Bieszczad. Są to tajemnicze i przepiękne góry, ...
Piękna natura, cisza, spokój oraz rzadko spotykana architektura to nie jedyne zalety naszego gospod...

O firmie

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Gródek Nad Dunajcem w województwie małopolskim. Korespondencyjny kod pocztowy to: 33-318 Gródek Nad Dunajcem. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 49.74861N, 20.73546E. "Kobylańska Elżbieta, Marek. Gospodarstwo agroturystyczne" to firma działająca w branży Agroturystyka.

"Kobylańska Elżbieta, Marek. Gospodarstwo agroturystyczne" zapewnia swoim Gościom przyjemne i stylowo urządzone pokoje spełniające indywidualne wymagania oraz oferuje dobrą ofertę z zakresu usług gastronomicznych. Oferowane przez okolicę niezwykłe walory krajobrazowe i turystyczne sprawiają, iż wypoczynek w miejscowości Gródek Nad Dunajcem jest przyjemnym, a równocześnie aktywnie spędzonym pobytem wypoczynkowym.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Dzwoniąc pod numer telefonu: 18 440 14 72 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Kobylańska Elżbieta, Marek. Gospodarstwo agroturystyczne

Kobylańska Elżbieta, Marek. Gospodarstwo agroturystyczne, Gródek Nad Dunajcem

Opinie (2)

Opinie o firmie Kobylańska Elżbieta, Marek. Gospodarstwo agroturystyczne

Średnia ocen

3.0

Opinie użytkowników

Agnieszka i Jacek z dziecmi
Agnieszka i Jacek z dziecmi
5.0
15.08.2019
Wszystko elegancko, gospodarze bardzo sympatyczni, czysto, schludnie, nic z poprzedniej opinie sie nie zgadza wiec ktos złośliwie wystawił komentarz...
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1.0
22.08.2013
Witam. Pobyt miał być kilkudniowy, niestety byliśmy tylko 30 min. Po tym co zobaczyliśmy (brud w łazience, pety w kiblu, zasyfiony brodzik prysznica... pokój również zasyfiony okruchy na stole pod serwetą... aneks kuchenny lodówka syf, stare kanapki na półce itp. Zdecydowanie nie polecam. Łazienka nie jest w pokoju tylko na korytarzu. Dom jest zdecydowanie na uboczu i do plaży jest prawie kilometr. Zdecydowanie odradzam, chyba że ktoś lubi mieszkać w śmietniku...