Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5471076695
REGON: 240193415
Rok założenia:
2005
Branża:

O firmie

Janusz Kobiela jest właścicielem pracowni projektowej Kobiela-Architekci. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku-Białej. Działalność na rynku rozpoczęliśmy w 1993 roku, skupiając się na opracowywaniu wysokiej jakości projektów budowlanych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Pracownia projektowa Kobiela-Architekci działa od wielu już lat. Do przygotowania projektów budowlanych potrzeba wieloletniego doświadczenia i szerokiej wiedzy branżowej. Bogata praktyka pozwala nam realizować najbardziej skomplikowane zlecenia. Do każdego z nich podchodzimy indywidualnie. Dbamy o dokładne i terminowe zakończenie prac.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, świadczymy szeroki zakres usług. Zajmujemy się projektowaniem domów mieszkalnych i obiektów użytkowych. Zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych przez nas projektów. Skutecznie łączymy pasję do architektury i projektowania z pracą.

Powierz projektowanie swojego domu profesjonalistom!

Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy ko kontaktu z naszym biurem projektowym, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości i przede wszystkim doradzimy Państwu w profesjonalny sposób! Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą priorytetową, dlatego każdy projekt w pełni dostosowujemy do ich potrzeb.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Kontakt

Kontakt Kobiela-Architekci Janusz Kobiela

Kobiela-Architekci Janusz Kobiela , Bielsko-Biała

Opinie (1)

Opinie o firmie Kobiela-Architekci Janusz Kobiela

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
28.07.2014
Znakomita pracownia. Mój projekt w pełni spełnia moje oczekiwania. Jestem bardzo usatysfakcjonowany zarówno z jakości usługi jak i ceny. Serdecznie polecam.