Promocja gazu jako paliwa samochodowego
Promocja gazu jako paliwa samochodowego, Koalicja Na Rzecz Autogazu Związek Pracodawców, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5252279062
REGON: 015562077
KRS: 0000172035
Rok założenia:
2003
Branża:

O firmie

Koalicja Na Rzecz Autogazu - Związek Pracodawców to organizacja założona w 2003 roku. Jej siedziba znajduje się w Warszawie. Głównym celem związku jest promowanie gazu jako paliwa samochodowego.


Oferta

LPG to skrót od angielskiej nazwy liquefied petroleum gas. Jest to mieszanina propanu i butanu, czyli gazów, ale przechowywanych pod ciśnieniem w formie ciekłej. Nadają się one do wielu zastosowań, np. zasilania urządzeń grzewczych oraz silników samochodowych. W porównaniu do tradycyjnych paliw wykorzystywanych w autach LPG charakteryzuje się przede wszystkim mniejszą szkodliwością dla środowiska. Ponadto gaz ten jest zdecydowanie tańszy od ropy i benzyny i ma dobre właściwości energetyczne. Z tego powodu jest polecany przez Koalicję Na Rzecz Autogazu - Związek Pracodawców jako paliwo do aut osobowych.

Koalicja łączy przedsiębiorstwa zajmujące się wytwarzaniem, sprzedażą i rozlewem płynnych i sprężonych gazów: LPG, CNG i LNG. Korzyści płynące z członkostwa są bardzo szerokie i można do nich zaliczyć np. wpływ na tworzenie i nowelizowanie aktów prawnych dotyczących gazu. Ponadto związek analizuje przepisy prawne, pomaga uporać się z biurokracją i reprezentuje interesy zrzeszonych firm. Działania na rzecz członków zapobiegają monopolizacji rynku i podnoszą poziom etyczny współpracy biznesowej. Podmioty, które dołączyły do koalicji mogą również liczyć na pomoc w uzyskaniu dofinansowania z UE.

Członkowie związku otrzymują wsparcie dotyczące kwestii technicznych, ekonomicznych i gospodarczych związanych z handlem gazem. Są też objęci wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań technicznych i korzystają z wyników badań rynkowych, przeprowadzanych na zlecenie związku. Na szkoleniach, konferencjach, targach organizowanych przez koalicję wszyscy mogą się dowiedzieć o zaletach płynących z użytkowania LPG. Jest to jeden z przejawów działalności promocyjnej gazu.

Ostatnim punktem działalności Związku Pracodawców jest integrowanie członków grupy. Więzi towarzyskie przekładają się na lepsze kontakty w biznesie, a te z kolei na skuteczniejsze działanie.

Więcej informacji dotyczących Koalicji Na Rzecz Autogazu znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Koalicja Na Rzecz Autogazu Związek Pracodawców

Koalicja Na Rzecz Autogazu Związek Pracodawców, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Koalicja Na Rzecz Autogazu Związek Pracodawców