Sprzedaż, wynajem i montaż hal
Sprzedaż, wynajem i montaż hal , Kmb Hale nomiotowe, Babice Nowe

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1182160335
REGON: 36899135600000
KRS: 0000709084
Dodatkowe kontakty:

601 305 763

601 305 630

Rok założenia:
2017
Branża:

O firmie

Siedziba firmy KMB Hale Namiotowe znajduje się w Babicach Nowych, niedaleko Warszawy. Przedsiębiorstwo jest producentem wielkopowierzchniowych namiotów, które oferuje na różne okazje. Działa od wielu lat na rzecz osób fizycznych, instytucji i podmiotów gospodarczych.

Oferta

Imprezy firmowe i rodzinne oraz inne eventy odbywające się na świeżym powietrzu narażone są na działanie warunków atmosferycznych. Deszcz, wiatr, niska temperatura, w okresie zimowym także śnieg mogą zepsuć nawet najlepszą zabawę. Na szczęście firma KMB Hale Namiotowe jako producent specjalnych hal i namiotów może temu zaradzić. Ma w ofercie konstrukcje o powierzchni od 50 do 1000 metrów kwadratowych, a nawet podejmuje się realizacji sięgających 10000 metrów kwadratowych. Namioty są wytrzymałe, ponieważ opierają się na szkielecie aluminiowym i ścianach wykonanych z płyt wielowarstwowych. Hale można kupić albo wynająć. Firma kompleksowo podchodzi do każdego zlecenia i zajmuje się transportem hal, ich montażem, a po wszystkim demontażem. Wyposażenie konstrukcji zależy od oczekiwań zamawiającego i może obejmować podłogę drewnianą, oświetlenie, ogrzewanie, dekoracje, a nawet bramy, wyjścia ewakuacyjne i śluzy cieplne.

KMB Hale Namiotowe oferuje:
  • namioty weselne,
  • namioty bankietowe,
  • namioty cateringowe,
  • namioty handlowe,
  • namioty restauracyjne,
  • namioty ogrodowe,
  • namioty targowe,
  • namioty wystawowe.
Ponadto zajmuje się montażem hal przemysłowych. Nadają się doskonale na magazyny, a ich konstrukcja wykonana jest z płyt wielowarstwowych.

Więcej informacji dotyczących firmy KMB Hale Namiotowe i dodatkowe zdjęcia dokumentujące zrealizowane zlecenia znajdują się na stronie internetowej. Kontakt w sprawie zakupów i wynajmu najlepiej nawiązać telefonicznie albo mailowo.

Kontakt

Kontakt Kmb Hale nomiotowe

Kmb Hale nomiotowe, Babice Nowe

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Kmb Hale nomiotowe