Pomoc w uzyskaniu należnego odszkodowania
Pomoc w uzyskaniu należnego odszkodowania, Klz - Wacław Kasperek, Bielsko-Biała

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5471012258
REGON: 002409489
Rok założenia:
2016

O firmie

Nazywam się Wacław Kasperek i prowadzę w Bielsku-Białej firmę KLZ. Od wielu lat oferuję profesjonalną pomoc w likwidacji szkód na osobach, pojazdach oraz mieniu. Pomagam w uzyskaniu adekwatnego do szkody odszkodowania, szacowania ich wartości oraz prowadzenia całej sprawy.

Zajmuję się również sprowadzeniem i sprzedażą używanych samochodów elektrycznych prosto z Norwegii. Oferuję auta w doskonałym stanie technicznym, z wydajnymi akumulatorami. Dodatkowo świadczę usługi tłumaczeniowe z języka norweskiego.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Główny profil mojej działalności to od ponad 25 lat likwidowanie szkód. Moja pomoc w tym zakresie obejmuje analizę rodzaju szkody, w tym ustaleniu przyczyn i odpowiedzialności, oszacowaniu wysokości odszkodowania, a następnie zgłoszeniu roszczeń. Przygotowuję dokumentację i dobieram odpowiednie metody prowadzenia sprawy, by uzyskać dla poszkodowanych satysfakcjonujące zadośćuczynienie. Pomagam także w uzyskaniu dopłat do zaniżonego odszkodowania. Moja oferta obejmuje likwidację:
 • szkód na majątku – budowlane wady nieruchomości, pożary, zalania i inne zdarzenia losowe oraz kradzieże i włamania;
 • szkód na osobach – obrażenia ciała, wypadki śmiertelne z OC pojazdu, OC rolnika i NNW, wypadki w pracy, błędy medyczne, naruszenie praw pacjenta oraz renty;
 • szkód komunikacyjnych – prowadzenie szkód z polis OC i AC, organizacja bezgotówkowych napraw pojazdów, wynajem aut zastępczych do szkód w ramach OC pojazdu oraz odkup kosztorysów samochodowych.
Wynagrodzenie pobieram tylko wtedy, gdy całe postępowanie zakończone zostanie sukcesem.

Ponadto zajmuję się sprzedażą na polskim rynku samochodów elektrycznych sprowadzonych z Norwegii. Moja oferta w tym obszarze obejmuje szeroki wybór samochodów elektrycznych w doskonałym stanie technicznym i wizualnym. Zapewniam, że każdy samochód przechodzi dokładną kontrolę jakości, by zapewnić swoim klientom pełne zadowolenie. Dzięki moim partnerom biznesowym w Norwegii mogę dostarczyć samochody z pełną historią serwisową i bezwypadkową. Konkurencyjna cena względem nowych pojazdów i profesjonalna obsługa sprawiają, że zakup samochodu elektrycznego z KLZ to doskonała inwestycja w przyszłość i rozwój ekologicznej motoryzacji. Nie można również zapomnieć o innych zaletach, jakie mają pojazdy elektryczne, chociażby niskie koszty eksploatacji i możliwość ładowania w domu.

Dodatkowo wykonuję tłumaczenia z języka norweskiego na polski i z polskiego na norweski oraz pomagam przygotowywaniu pism urzędowych dla norweskich instytucji.

Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej, a w przypadku pytań do kontaktu telefonicznego.

Artykuły

Dlaczego warto rozważyć zakup samochodu elektrycznego? Firma KLZ Wacław Kasperek
Dlaczego warto rozważyć zakup samochodu elektrycznego? Firma KLZ Wacław Kasperek
Samochody elektryczne stają się coraz bardziej popularne. Sprawdź, gdzie możesz kupić dobrze utrzymany używany samochód elektryczny sprowadzony z Norwegii.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Klz - Wacław Kasperek

Klz - Wacław Kasperek, Bielsko-Biała

Aktualności

 • klz

  17.11.2023

  KLZ to firma specjalizująca się w sprzedaży używanych samochodów elektrycznych z Norwegii. Ich oferta obejmuje popularne modele, takie jak Nissan Leaf. Samochody te są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także bardzo opłacalne. Wymagają minimalnej konserwacji i są zeroemisyjne. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem samochodu elektrycznego, nie wahaj się skontaktować z KLZ. Z przyjemnością Ci pomożemy!

  Więcej informacji
 • klz

  05.09.2023

  KLZ to renomowana firma specjalizująca się w imporcie używanych samochodów elektrycznych z Norwegii. Nasza szeroka oferta pojazdów obejmuje znane marki, takie jak Nissan czy Tesla. Jesteśmy dumni z dostarczania naszym klientom najwyższej jakości samochodów, które są zarówno przyjazne dla środowiska, jak i opłacalne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z pełną ofertą. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny.

  Więcej informacji
 • klz

  25.07.2023

  KLZ to firma, która oferuje swoim klientom możliwość nabycia używanych samochodów elektrycznych z Norwegii. Po dokładnych kontrolach auta są gotowe do sprzedaży. W ofercie znajdują się modele różnych marek, takich jak Tesla czy Nissan. Szczegółowe informacje znaleźć można naszej stronie internetowej. Aktualne propozycje dostępne są na portalu otomoto oraz pod telefonem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Więcej informacji

Opinie (1)

Opinie o firmie Klz - Wacław Kasperek


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Martyna B.
Martyna B.
5.0
17.11.2023
Polecam Pana Wacława. Rzetelna firma