Kuźnia talentów oraz miejsce zabawy i aktywnego spędzania czasu
Kuźnia talentów oraz miejsce zabawy i aktywnego spędzania czasu, Klub Karate Arashi, Legnica

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6921362037
REGON: 020471830
Rok założenia:
2003

O firmie

Klub Karate Arashi znajduje się w Legnicy, na terenie województwa dolnośląskiego. Zajmujemy się prowadzeniem treningów Arashi karate. Klub powstał w sierpniu 2014 roku. Założycielem i głównym trenerem jest Rober Rugier.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Oferta

Prowadzony przez nas klub karate powstał nie tylko, by odkrywać nowe talenty, ale też aby było to miejsce zabawy i aktywnego spędzania czasu dla wszystkich zainteresowanych. Prowadzimy zajęcia dla przedszkolaków w wieku 4-7 lat o trenujemy grupę od 7 roku życia. W grupach są zarówno dziewczęta, jak i chłopcy. Realizujemy zajęcia w celu wspomagania rozwoju najmłodszych. Karate ma bardzo pozytywny wpływ na profilaktykę wad stóp. Dodatkowo dzięki nauce tej sztuki walki uczymy się również szacunki do drugiej osoby. Za zadanie postawiliśmy sobie szerzenie kultury zdrowej rywalizacji i zasad, jakimi kieruje się karate.

Ponadto mamy grupę zaawansowaną, kadrę klubu kata i kumite. Bierzemy udziały w zawodach pierwszego kroku dla maluchów, a zawody rangi krajowej i międzynarodowej są przez nas obstawiane najlepszymi klubowymi zawodnikami. Założycielem klubu i głównym trenerem jest doświadczony trener oraz utytułowany zawodnik karate Arashi, który w swoim dorobku trenerskim ma zdobywców medali w prestiżowych zawodach w Polsce i z zagranicy. Gwarantujemy, że Państwa dziecko zostanie obdarzone fachową opieką, a profesjonalny trener karate dołoży wszelkich starań, aby wydobyć z dziecka maksimum możliwości.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Klub Karate Arashi

Klub Karate Arashi, Legnica

Opinie (0)

Opinie o firmie Klub Karate Arashi