przyjazna Biura pośrednictwa pracy, Klimek Corp Eliasz Klimek, Kadzidło

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7582259448
REGON: 146887872
Rok założenia:
2013

O firmie

Klimek Corp to firma, którą prowadzimy od 2017 roku. Działalność zlokalizowana jest w Kadzidle na terenie województwa mazowieckiego, a jej właścicielem jest Eliasz Klimek.

Oferta

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy zapewnić profesjonalną i kompleksową obsługę. Jesteśmy agencją pracy i zajmujemy się poszukiwaniem pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności. Dzięki nam unikną Państwo obowiązkowych wpłat ba rzecz Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Nasze usługi skierowane są głównie do firm. Posiadamy bogatą wiedzę branżową, a nasi pracownicy z przyjemnością wskażą najlepsze rozwiązanie.

Wyjaśnimy jakie warunki należy spełnić, aby uniknąć opłat na rzecz PFRON. Następnie pomożemy przejść przez wszelkie obowiązkowe procedury oraz wyjaśnimy zasadę ich działania.

Nasza oferta obejmuje:
  • całościowe prowadzenie spraw dotyczących PFRON,
  • wsparcie małych i dużych firm,
  • pomoc w uniknięciu wpłat na PFRON,
  • znalezienie pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Niepełnosprawność dzieli się na trzy stopnie. Wyróżniamy stopnień lekki, umiarkowany i znaczny. Wiele osób niepełnosprawnych, mimo pobierania należnej renty, wykazuje chęć do pracy. Bardzo często niepełnosprawność nie stanowi utrudnienia podczas wykonywania pracy. Naszym zadaniem jest także odnalezienie chętnych do pracy w Państwa firmie oraz przeprowadzenie rekrutacji.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Corp. Nasze biuro znajduje się w Kadzidle na terenie województwa mazowieckiego.

Wideo

Kontakt

Kontakt Klimek Corp Eliasz Klimek

Klimek Corp Eliasz Klimek, Kadzidło

Opinie (3)

Opinie o firmie Klimek Corp Eliasz Klimek

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Aneta
Aneta
5.0
14.09.2020
Polecam. Znają się na swoim fachu.
Comar
Comar
5.0
05.07.2020
Bardzo pomocni pracownicy. Mają bogatą wiedzę.
Bartłomiej
Bartłomiej
4.0
02.05.2020
Firma Corp świadczy profesjonale usługi. Polecam,