Tłumaczenia aktów urodzenia i aktów małżeństwa
Tłumaczenia aktów urodzenia i aktów małżeństwa, 'KLABIŃSKA SYLWIA BIURO TŁUMACZEŃ WORD PERFECT INSTYTUT JĘZYKÓW OBCYCH ENTER', Leszno

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6971626024
REGON: 411136572
Dodatkowe kontakty:

609 595 980

65 529 95 33

Rok założenia:
2001
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Biuro tłumaczeń Word-Perfect i Instytut Języków Obcych ENTER zlokalizowane są w Lesznie, w województwie wielkopolskim. Oferujemy kursy językowe zarówno dla dorosłych, jak i młodzieży oraz dzieci. Ponadto proponujemy tłumaczenia z zakresu języka angielskiego, holenderskiego, niemieckiego i wielu innych. Działamy na rynku nieprzerwanie od 1999 roku.

Oferta

Specjalizujemy się prowadzeniu szkoły językowej. Oferujemy kursy językowe dla dorosłych, młodzieży, a także dzieci. Proponujemy naukę języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego. Korzystamy z nowoczesnej platformy LangLion, dzięki której rodzice mogą na bieżąco śledzić postępy w nauce swoich pociech.

Dla dzieci przygotowaliśmy takie kursy, jak "Kraina Baśni, "Little Globetrotter" i "The Icredible Five Team", a dla nastolatków kurs "CAE" i "So To Speak". Dbamy o to, by program nauczania był dostosowany do wieku naszych uczniów. Dodatkowo pomagamy dorosłym w zdobyciu umiejętności biegłego posługiwania się zawodowym językiem angielskim.

Ponadto zapewniamy homeschooling, czyli naukę języka w domu. Dzięki lekcjom w zaciszu domowym, dziecko jest bardziej skupione i znaczenie szybciej przyswaja nową wiedzę. Uczymy języka obcego poprzez zabawy ruchowe, gry czy śpiewanie piosenek. Staramy się zaciekawić dzieci, dlatego urozmaicamy wszystkie zajęcia.

Zakres działalności biura tłumaczeń Word-Perfect obejmuje usługi tłumaczeniowe z zakresu języka angielskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego czy holenderskiego. Dodatkowo jesteśmy w stanie przetłumaczyć teksty z języka duńskiego, flamandzkiego, chorwackiego oraz litewskiego i czeskiego.

Żadnego problemu nie stanowi dla nas tłumaczenie dokumentów medycznych, ekonomicznych oraz prawniczych. Zajmujemy się tłumaczeniem różnego rodzaju dokumentów, w tym dokumentów samochodowych, aktów urodzenia, aktów małżeństwa, a także świadectw maturalnych. Zapewniamy rzetelną i terminową korektę tekstów.

Gwarantujemy efekty i atrakcyjne ceny.

Wszystkich, którzy chcą nauczyć się języka angielskiego, hiszpańskiego czy niemieckiego, zapraszamy do zapoznania się z ofertą Instytutu Języków Obcych ENER. Z kolei jeśli szukają Państwo profesjonalnego tłumacza, zachęcamy do nawiązania współpracy z biurem tłumaczeń Word-Perfect.

Znajdą nas Państwo w Lesznie.

Więcej informacji

  • Oferta kursów językowych zobacz
  • Zakres językowy tłumaczeń zobacz
  • Letnie warsztaty językowe zobacz

Kontakt

Kontakt 'KLABIŃSKA SYLWIA BIURO TŁUMACZEŃ WORD PERFECT INSTYTUT JĘZYKÓW OBCYCH ENTER'

'KLABIŃSKA SYLWIA BIURO TŁUMACZEŃ WORD PERFECT INSTYTUT JĘZYKÓW OBCYCH ENTER', Leszno

Opinie (0)

Opinie o firmie 'KLABIŃSKA SYLWIA BIURO TŁUMACZEŃ WORD PERFECT INSTYTUT JĘZYKÓW OBCYCH ENTER'