Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6171512359
Rok założenia:
2000
Branża:

Polecane oferty

Jeśli planują Państwo wycieczkę rodzinną lub wakacje to chętnie podejmiemy się organizacji niezapom...
Jeśli planują Państwo niezapomniane rodzinne wczasy, romantyczny wyjazd we dwoje albo wycieczkę szk...
Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na wysoką jakość oferowanych przez nas usług. Głównym...
Prowadzona przez nas firma Pilot Sport Travel oferuje szeroki zakres usług, począwszy od sprzedaży ...

O firmie

Od 2000 roku prowadzone przez nas biuro turystyczne Kinas wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Bardzo sprawnie i profesjonalnie świadczymy usługi związane z turystyką. Mamy swoją siedzibę w Pleszewie, na terenie województwa wielkopolskiego. Dzięki naszemu zaangażowaniu i sumienności zyskaliśmy bardzo dobrą reputację, z czego jesteśmy niezmiernie dumni. Z pasją wykonujemy swoje obowiązki. Właścicielem firmy jest Tomasz Kinas.

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oferta

W naszym biurze turystycznym Kinas przedstawimy Państwu wiele fascynujących propozycji wycieczek i rozmaitych wyjazdów. Proponujemy Klientom podróż autokarami, samochodami przeznaczonymi do przewozu osób czy też samolotem. Ponadto zakupić można u nas wycieczki objazdowe po całym świecie. Zatrudniona u nas fachowa kadra pracownicza z przyjemnością i bardzo kompetentnie pomoże Państwu w dokonaniu odpowiedniego wyboru, dostosowanego do indywidualnych preferencji. Propozycja naszego biura obejmuje:
  • wycieczki krajowe i zagraniczne
  • wycieczki last minute
  • wycieczki autokarowe
  • pielgrzymki
  • rejsy

Organizujemy także kolonie, obozy młodzieżowe, obozy językowe oraz dowóz pasażerów na lotnisko.

Ponadto proponujemy Państwu wynajęcie profesjonalnych przewodników turystycznych, zamówienie komfortowego 9-osobowego busa do przewozów osób np. na wyjazdy okolicznościowe czy wydarzenia sportowe lub koncerty, a także rezerwację biletów w naszym biurze Kinas. Zachęcamy również do ubezpieczenia się u nas. Posiadamy m.in.: ubezpieczenia europejskie, polisy on-line czy też karty euro 26.

Zapewniamy profesjonalną obsługę Klientów. Bezpieczeństwo i komfort to dla nas sprawa priorytetowa, dlatego cieszymy się zaufaniem wśród wielu stałych Klientów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług biura turystycznego Kinas!

Kontakt

Kontakt Kinas T. Biuro turystyczne

Kinas T. Biuro turystyczne, Jarocin

Opinie (0)

Opinie o firmie Kinas T. Biuro turystyczne