Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9571040138
Rok założenia:
2010

Polecane oferty

W naszym serwisie naprawy przeprowadzamy zgodnie z zachowaniem zaleceń co do momentów dokręcania i ...
Naszą pasją są samochody, i właśnie z tej pasji powstała nasza firma. Specjalizujemy się w szeroko ...
Naszą specjalnością są naprawy blacharsko-lakiernicze. Podejmujemy się realizacji napraw pojazdów, ...
Długoletnie doświadczenie, które posiadamy, pozwoliło na zdobycie wysokiej pozycji na rynku, na któ...

O firmie

Nasz warsztat samochodowy Kulik & Kurek znajduje się w Gdańsku. Na lokalnym rynku działamy z powodzeniem od 2010 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe i bogate zaplecze techniczne zapewniające wysoką jakość usług.

Oferta

Przedmiotem naszej działalności jest kompleksowa diagnostyka i naprawa samochodów osobowych i dostawczych. W zakresie blacharstwa samochodowego oferujemy wykonanie bezgotówkowych napraw powypadkowych. Udzielamy pomocy w zgłaszaniu szkód do towarzystw ubezpieczeniowych.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem w postaci ramy naprawczej firmy Blackhawk i systemu pomiarowego działającego w oparciu o technologię USG. Zapewniamy również dostęp do bezpłatnych samochodów zastępczych. Specjalizujemy się w naprawach lakierniczych, które wykonujemy w bezpyłowej kabinie lakierniczej USI Italia z wykorzystaniem wysokiej jakości lakierów.

Naprawy realizujemy bezgotówkowo w oparciu o współpracę z takimi ubezpieczycielami, jak m.in. PZU czy Hestia. Zajmujemy się również mechaniką pojazdową, w ramach której zapewniamy przeprowadzanie przeglądów okresowych i technicznych. Gwarantujemy profesjonalną diagnostykę silnika oraz naprawę i wymianę układów wydechowych.

Świadczymy także usługi wulkanizacyjne w zakresie wymiany, montażu i naprawy opon. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług serwisu klimatyzacji obejmującego odgrzybianie i wymianę filtrów w układzie. Dysponujemy narzędziami do ustawiania i kontroli geometrii kół.

Uzupełnienie naszej oferty stanowią usługi polerowania nadwozia, prania tapicerek oraz czyszczenia wnętrz samochodowych. Osobom potrzebującym fachowej pomocy w przypadku awarii samochodu lub stłuczki proponujemy skorzystanie z naszych usług całodobowego autoholowania.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Kontakt KiK J.Kulik A.Kurek s.c.

KiK J.Kulik A.Kurek s.c., Gdańsk

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (5)

Opinie o firmie KiK J.Kulik A.Kurek s.c.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Betti
Betti
5.0
20.11.2018
Warsztat godny polecenia, fachowa obsługa, super wykonana naprawa, .Rzetelne podejście do klienta, miła obsługa - super. Samochód pięknie posprzątany - rewelacja. Naprawdę polecam - warto.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
29.07.2015
Polecam . Firma godna zaufania .Przemiła obsługa a naprawa mojego Audi wykonana n 5 + i na dodatek wypolerowali mi cały lakier i wyczyścili wewnątrz , o co nie prosiłem. Widać że się starają.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
29.10.2014
Firma godna polecenia.Szybko i bardzo profesjonalnie naprawiono mi samochód i oddali czysty jak nigdy .Widać ,że się starają .
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
08.09.2014
Jestem również zadowolony z usług firmy, szybko, tanio i perfekcyjnie. Polecam!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
17.05.2014
W końcu trafiłem b. dobrze !. Dostałem bez problemu samochód zastępczy. Bardzo miła i szybka obsługa. Od samego przyjęcia widać ,że dbają o klienta. Naprawa wykonana bardzo szybko a auto po naprawie odebrałem jeszcze całe wysprzątane i wypolerowane jak nowe !☺- Polecam