Regeneracja sprzęgieł hydrokinetycznych montowanych w samochodach i maszynach
Regeneracja sprzęgieł hydrokinetycznych montowanych w samochodach i maszynach, Kg-Motus Kamil Glica, Sielec

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8661714723
REGON: 365982730
Rok założenia:
2016

O firmie

W KG-Motus zajmujemy się regeneracją sprzęgieł hydrokinetycznych. Zakład prowadzimy w Sielcu, w województwie świętokrzyskim. Działamy w branży od 2016 roku.

Oferta

Automatyczne skrzynie biegów spotykane są w samochodach różnych marek i modeli oraz w maszynach. Układy zwiększają wygodę użytkowania pojazdów, ale jednocześnie są bardziej skomplikowane od manualnych skrzyń biegów. Z tego powodu wymagają specjalistycznego serwisu, którym zajmujemy się w KG-Motus. W zakładzie przede wszystkim poddajemy regeneracji najważniejsze elementy skrzyń biegów, czyli przekładnie hydrokinetyczne.

W ramach serwisu przekładni rozcinamy obudowy konwerterów i myjemy dokładnie elementy pod ciśnieniem. Następnie diagnozujemy usterkę i po jej wykryciu wymieniamy uszkodzone części. Oferujemy również:
  • spawanie części konwertera,
  • badanie szczelności sprzęgła,
  • test łączenia spawu,
  • wyważanie dynamiczne.
Poza przywracaniem sprawności sprzęgieł zajmujemy się też wzmacnianiem tych elementów. Serwisowi poddajemy w KG-Motus przekładnie hydrokinetyczne montowane w samochodach, maszynach rolniczych i maszynach budowlanych. Naprawiamy konwertery wózków widłowych, wozideł, żurawi samojezdnych, koparkoładowarek, ciągników rolniczych i innych maszyn.

Zapewniamy dokładność, co potwierdzamy gwarancją o długości od 12 do 36 miesięcy. Napraw dokonujemy terminowo, a sprawne podzespoły wysyłamy do klientów na wskazany adres wraz z dokumentacją. Sprzedajemy też w sklepie internetowym i wysyłamy tarcze sprzęgłowe, dociski i filtry DPF.

Więcej informacji o ofercie udzielamy telefonicznie i e-mailowo. Zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z oferty KG-Motus!

Artykuły

Pracownicy firmy KG-Motus wskazują jak rozpoznać awarię automatycznej skrzyni biegów
Pracownicy firmy KG-Motus wskazują jak rozpoznać awarię automatycznej skrzyni biegów
Jakie symptomy jasno wskazują, że mogło dojść do awarii automatycznej skrzyni biegów w samochodzie? Na to pytanie odpowiadają specjaliści z firmy KG-Motus.
Warsztat KG-MOTUS, czyli serwis wysyłkowy sprzęgieł hydrokinetycznych
Warsztat KG-MOTUS, czyli serwis wysyłkowy sprzęgieł hydrokinetycznych
Warsztat naprawczy KG-MOTUS z Sielec oferuje szybki serwis wysyłkowy sprzęgieł hydrokinetycznych. Na czym on polega? Kliknij link i poznaj szczegóły oferty.
Co warto wiedzieć o regeneracji kół dwumasowych?
Co warto wiedzieć o regeneracji kół dwumasowych?
Na czym polega regeneracja kół dwumasowych? Kiedy taki zabieg jest możliwy? Na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę? Tego dowiecie się z naszego artykułu.
Czyszczenie filtra DPF - czy regeneracja jest konieczna?
Czyszczenie filtra DPF - czy regeneracja jest konieczna?
Regeneracja filtra cząstek stałych zmniejsza koszty zużycia paliwa i zwiększa osiągi samochodu. Dlaczego DPF zapycha się tak często? Jakie są tego konsekwencje

Wideo

Kontakt

Kontakt Kg-Motus Kamil Glica

Kg-Motus Kamil Glica, Sielec

Słowa kluczowe