Naprawa i sprzedaż opon letnich oraz zimowych
Naprawa i sprzedaż opon letnich oraz zimowych, Keri. Sp. z o.o., Szczecin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5213427127
REGON: 140882371
KRS: 0000276181
Branża:

O firmie

Siedziba firmy Keri znajduje się w Szczecinie. Zakład specjalizuje się w wulkanizacji, ale zakres działalności jest znacznie szerszy i obejmuje szereg usług mechanicznych. Warsztat powstał w 2007 roku i przez ponad dekadę obecności na rynku zyskał wielu stałych klientów ceniących firmę za profesjonalizm i konkurencyjne ceny.

Oferta

Jeśli szukają Państwo serwisu opon to najlepszym rozwiązaniem będzie odwiedzenie firmy Keri. Ten warsztat od wielu lat wykonuje usługi z zakresu naprawy opon i osiągnął w tym mistrzostwo. Wykwalifikowani pracownicy przy użyciu specjalistycznych narzędzi są w stanie szybko i precyzyjnie zdjąć oponę, naprawić dętkę i założyć nowe ogumienie. Dotyczy to zarówno opon używanych w mniejszych pojazdach, takich jak samochody osobowe oraz w większych, w tym tirach. Zdjęte opony mogą być przechowywane w specjalnie do tego celu przygotowanym miejscu. Dodatkowo na życzenie klientów możliwe jest komputerowe wyważenie kół oraz napompowanie opon azotem. Oferta nie byłaby kompletna bez sprzedaży opon. Firma posiada duży zasób opon renomowanych producentów, w tym tym ogumienie letnie, zimowe oraz całoroczne przeznaczone do pojazdów różnej wielkości, w tym również ciężarówek.

Poza wulkanizacją firma Keri służy również sprzedażą i naprawą felg stalowych oraz aluminiowych. Uszkodzone felgi są piaskowane, prostowane i regenerowane, by jeszcze długo służyć swoim właścicielom. Inne usługi realizowane przez zakład to:
  • wymiana oleju
  • badanie jakości płynów eksploatacyjnych
  • testowanie akumulatorów
  • montaż akumulatorów
  • wymiana klocków hamulcowych
W zakładzie serwisowi poddawane są również samochodowe klimatyzacje. Układy chłodzące są szczegółowo sprawdzane, napełniane i odgrzybiane.

Wszystkie usługi realizowane przez Keri proponowane są klientom indywidualnym oraz właścicielom firm. Zakład jest w stanie obsługiwać całe floty pojazdów.

Więcej informacji dotyczących firmowej działalności otrzymają Państwo pod podanym numerem telefonu lub podczas osobistej wizyty w serwisie.

Kontakt

Kontakt Keri. Sp. z o.o.

Keri. Sp. z o.o., Szczecin

Opinie (2)

Opinie o firmie Keri. Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Rafał
Rafał
5.0
28.10.2018
Szybko sprawnie bez problemów kompetentnie i fachowo czystość w poczekalni do poprawy
Marian
Marian
5.0
30.11.2016
Kupiłem używane felgi do mojej Jetty. Po renowacji w firmie Keri, którą znam z polecenia, felgi prezentują się doskonale. Jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego.