Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8731108667
REGON: 850502545
Rok założenia:
1997
Branża:

O firmie

Ubezpieczenia KBS to firma zlokalizowana w Tarnowie, na terenie województwa małopolskiego. Osobą decyzyjną w firmie jest Barbara Frąc. Działalność prowadzimy od 1997 roku.

Oferta

Na polskim rynku działamy już od wielu lat. Przez ten czas zdobyliśmy duże doświadczenie oraz szerokie grono Klientów. Specjalizujemy się w różnego rodzaju ubezpieczeniach. Oferta firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych oraz różnego rodzaju firm. W ramach oferty naszym Klientom proponujemy:
  • ubezpieczenia komunikacyjne( OC, NW, Auto Casco oraz Assistance)
  • ubezpieczenia domów i mieszkań
  • ubezpieczenia życia i zdrowia
  • ubezpieczenia turystyczne
Dla firm przygotowaliśmy pakiety, które obejmują kompleksowe ubezpieczenia majątku firm, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej, gwarancje ubezpieczeniowe, ubezpieczenie floty pojazdów, grupowe ubezpieczenia pracownicze, a także kompleksowe ubezpieczenia dla rolników, ubezpieczenia kosztów leczenia, ubezpieczenia na życie.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy służą Państwu pomocą oraz fachową poradą na każdym etapie współpracy. Zapewniamy miłą obsługę, pełen profesjonalizm oraz atrakcyjne ceny .Zapraszamy do skorzystania z usług firmy ubezpieczeń KBS.

Kontakt

Kontakt KBS Barbara Frąc

KBS Barbara Frąc, Tarnów

Opinie (0)

Opinie o firmie KBS Barbara Frąc