Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 14:30
Wt.
07:00 - 14:30
Śr.
07:00 - 14:30
Cz.
07:00 - 14:30
Pt.
07:00 - 14:30
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8790177291
Rok założenia:
1967

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

W rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 8790177291 została umieszczona firma: "Katedra i Klinika Pediatrii, Hematologii i Onkologii. Pracownia Onkologii Klinicznej i Eksperymentalnej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika ".

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Bydgoszcz w województwie kujawsko-pomorskim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to: 1967. Przedsiębiorstwo znajduje się na Skłodowskiej-Curie 9. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 85-094 Bydgoszcz. Kompletne współrzędne GPS to: 53.12665N, 18.03313E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: klhemonk@cm.umk.pl. Przedsiębiorstwo "Katedra i Klinika Pediatrii, Hematologii i Onkologii. Pracownia Onkologii Klinicznej i Eksperymentalnej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika " działa od lat w branży Publiczne szkoły wyższe.

Realizując działania edukacyjne z zakresu studiów wyższych oraz podyplomowych, uczelnia prowadzi także badania naukowe w swojej dziedzinie. Doświadczona i wysoce wykwalifikowana kadra naukowa i dydaktyczna dba o wszechstronny rozwój studentów z zakresu oferowanych kierunków studiów gwarantując studentom dostęp do najnowszych wyników badań i trendów światowych.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Dzwoniąc pod numer telefonu: 52 585 43 29 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług. Nasza firma otwarta jest w godzinach: Pn.-Pt.: 07:00-14:30.

Kontakt

Kontakt Katedra i Klinika Pediatrii, Hematologii i Onkologii. Pracownia Onkologii Klinicznej i Eksperymentalnej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika

Katedra i Klinika Pediatrii, Hematologii i Onkologii. Pracownia Onkologii Klinicznej i Eksperymentalnej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika , Bydgoszcz

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Katedra i Klinika Pediatrii, Hematologii i Onkologii. Pracownia Onkologii Klinicznej i Eksperymentalnej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.