Bezpieczny transport chorych i osób niepełnosprawnych
Bezpieczny transport chorych i osób niepełnosprawnych, Katarzyna Med Transport Sanitarny Oleksandr Humeniuk, Goleniów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7543103570

O firmie

Siedziba firmy Katarzyna Med znajduje się w Goleniowie, w województwie zachodniopomorskim. Specjalizujemy się w transporcie sanitarnym. Możesz mieć pewność tego, że wszystkie zlecenia realizujemy z należytą starannością.

Stawiamy na rozwój, bo doskonale wiemy, jak dynamiczny jest sektor, w którym pracujemy. Dążymy do doskonałości i chcemy spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Wybierz naszą firmę – doświadczeni specjaliści są do Twojej dyspozycji. Napisz lub zadzwoń w celu ustalenia szczegółów współpracy. Nie zastanawiaj się dłużej i już dziś dołącz do grona naszych klientów.

Oferta

Firmę Katarzyna Med w Goleniowie prowadzimy z myślą o prywatnym transporcie medycznym. W ramach naszej działalności przewozimy pacjentów na badania i zabiegi do podmiotów leczniczych.

Oferujemy transport medyczny ze szpitala do domu i z domu do szpitala. Realizujemy przewozy do lekarzy specjalistów i na badania, takie jak tomografia komputerowa, RTG, USG czy rezonans magnetyczny.

Karetką przewozimy osoby chore i niepełnosprawne ruchowo. Zapewniamy transport medyczny z lekarzem i ratownikiem.

Dysponujemy specjalistycznie wyposażonym ambulansem, Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo realizowanych przez nas przewozów.

Transport chorych? Skontaktujcie się z nami!

Kontakt

Kontakt Katarzyna Med Transport Sanitarny Oleksandr Humeniuk

Katarzyna Med Transport Sanitarny Oleksandr Humeniuk, Goleniów

Opinie (0)

Opinie o firmie Katarzyna Med Transport Sanitarny Oleksandr Humeniuk


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.