Oferujemy tłumaczenia dokumentów sądowych
Oferujemy tłumaczenia dokumentów sądowych, Katarzyna Dobrowolska Tłumacz przysięgły języka angielskiego, Sopot

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 18:00
Wt.
09:00 - 18:00
Śr.
09:00 - 18:00
Cz.
09:00 - 18:00
Pt.
09:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5861015336
REGON: 190644106
Rok założenia:
1995

O firmie

Nazywam się Katarzyna Dobrowolska i nieustannie od 1990 roku prowadzę własną działalność. Jestem profesjonalnym tłumaczem przysięgłym języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem oraz fachową wiedzą. Siedziba mojego przedsiębiorstwa znajduje się w Sopocie.

Oferta

Język angielski to moja wielka pasja, właśnie dlatego tak bardzo angażuję się w realizację zleceń. Stawiam na precyzję, terminowość oraz profesjonalizm. Korzystam z nowoczesnych pomocy i przed przekazaniem zlecenia kilkukrotnie je sprawdzam. Zawsze muszę mieć pewność, że wszystko zostało dokładnie wykonane.

Stworzyłam szeroką ofertę, która obejmuje tłumaczenia zwykłe, pisemne, ustne. Uwzględniam w niej przekłady różnego rodzaju tekstów między innymi dokumentów urzędu stanu cywilnego, dokumentów samochodowych, dyplomów czy świadectw szkolnych. Zajmuje się również tłumaczeniami dokumentów sądowych i zaświadczeń lekarskich.

Aby dać Państwu wszystko, co najważniejsze podjęłam współpracę z biurami pośrednictwa w zakresie nieruchomości. Dzięki temu mogę wykonywać usługi tłumaczeniowe umów najmu bądź sprzedaży. Oferuję również tłumaczenia prawnicze i notarialne.

Moja oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Zapewniam dyskrecję oraz zachowanie etyki zawodowej w każdym przypadku.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Katarzyna Dobrowolska Tłumacz przysięgły języka angielskiego

Katarzyna Dobrowolska Tłumacz przysięgły języka angielskiego, Sopot

Opinie (0)

Opinie o firmie Katarzyna Dobrowolska Tłumacz przysięgły języka angielskiego